امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45143
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۱
تعداد بازدید: 66
عشرت شایق نماینده سابق تبریز در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد اقبال مجدد اعضای شورای ...

عشرت شایق نماینده سابق تبریز در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد اقبال مجدد اعضای شورای اسلامی شهر تهران به محمدباقر قالیباف برای اداره سکان شهرداری تهران اظهارداشت: اعضای شورای شهر تهران با رای خود مدال افتخار کار آمدی و مدیریت جهادی را به آقای قالیباف تقدیم کردند و تقاضای تداوم مسیر جهادی در اداره پایتخت را خواستار شدند.
وی افزود: آقای قالیباف با اینکه از تفکر و ذائقه سیاسی برخوردار هستند اما هیچ‌گاه این تفکر را در مسیر فعالیت خود در شهرداری تهران دخالت نداده است.
عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی ضمن انتقاد از تخریب‌های ایجاد شده در تعیین شهردار این دوره تهران گفت: این تخریب‌ها حاکی از حرکات غیر اخلاقی، نامردهای رفتاری، فشارهای سیاسی، اقدامات سؤال برانگیز سیاسی و حرکات پوپولیستی بود که قبل از جلسات رسمی شورای چهارم شروع شده بود.
شایق با تأکید بر اینکه تهران به یک مدیر کارآمد و اصولی نیاز دارد، گفت: آقای قالیباف به دنبال حرکات جدید و فراگیر در پایتخت است و این موارد را در برنامه وی که به شورای شهر پیشنهاد داده بود، به چشم می‌‌خورد.
وی در پایان به اصلاح طلبان توصیه کرد که به شعار انتخاباتی خود مبنی بر خدمت به مردم تهران و عدم دخالت حرکات سیاسی پایبند باشند و به شهردار منتخب کمک کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار