امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45156
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 88
عباس رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری گفت: این اردو به منظور آمادگی بدنی ملی‌پوشان المپیکی با تلاش اداره کل ورزش و جوانان و ...

عباس رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری گفت: این اردو به منظور آمادگی بدنی ملی‌پوشان المپیکی با تلاش اداره کل ورزش و جوانان و هیئت وزنه‌برداری استان در ساری برگزار شد.

وی افزود: بهداد سلیمی، کیانوش رستمی، سجاد انوشیروانی، نواب نصیرشلال و سعید محمدپور با مربیگری حسین توکلی در سالن وزنه‌برداری مجموعه ورزشی سید رسول حسینی ساری برای حفظ آمادگی بدنی تمرین می‌کنند.

رحیمی با اشاره به اردوی مشترک وزنه‌برداران جوان مازندرانی با ملی‌پوشان المپیکی تصریح کرد: بهترین فرصت برای ما است که برای ایجاد انگیزه و روحیه بیشتر وزنه‌برداران جوان مازندرانی در رقابت‌های کشوری در این اردو مشترک حضور یابند.

این مسئول با بیان اینکه اردوی آمادگی پنج ملی پوش المپیکی تا 15 مهر در ساری ادامه دارد، ابراز داشت: هدف اداره کل ورزش و جوانان و همچنین هیئت وزنه‌برداری استان برای برپایی اردو در ساری کمک و همکاری با ملی‌پوشان وزنه‌برداری کشور بود تا از مرز آمادگی بدنی دور نشوند.

رئیس هیئت وزنه‌برداری مازندران در پایان اذعان داشت: هیئت وزنه‌برداری مازندران تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بار دیگر شاهد حضور ملی‌پوشان وزنه‌برداری در مسابقات مختلف برون‌مرزی بوده و برای کشورمان افتخارآفرینی کنند.
انتهای پیام/86005/ن۲۰
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها