امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 452
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۱
تعداد بازدید: 454
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، غلامرضا توگه با اعلام اینکه با توجه به مشاهده برخی حساسیت‌ها در تعدادی از بیماران تالاسمی دریافت کننده خون لازم بود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، غلامرضا توگه با اعلام اینکه با توجه به مشاهده برخی حساسیت‌ها در تعدادی از بیماران تالاسمی دریافت کننده خون لازم بود ضمن بررسی موضوع، کیسه‌های موجود جمع‌آوری شود، گفت: در حال حاضربه گزارش خبرگزاری پیروان موعود، غلامرضا توگه با اعلام اینکه با توجه به مشاهده برخی حساسیت‌ها در تعدادی از بیماران تالاسمی دریافت کننده خون لازم بود ضمن بررسی موضوع، کیسه‌های موجود جمع‌آوری شود، گفت: در حال حاضر همه کیسه‌های خون قبلی جمع‌آوری و کیسه‌های فیلتردار جدید خریداری شده است که از هفته آینده در مراکز انتقال خون سراسر کشور توزیع خواهد شد.

وی همچنین با اعلام این نکته که سازمان انتقال خون همه اقدامات دیگری را که در این خصوص برای رفع مشکل لازم باشد، انجام خواهد داد از همه همکاران خود در مراکز درمانی خواست تا توزیع کیسه‌های جدید از روش‌های جایگزین مانند استفاده از فیلترهای Bed side استفاده کنند.

معاونت فنی و فناوری‌های نوین سازمان انتقال خون ایران با شماره تلفن 88212106 آماده پاسخگویی به هر گونه پرسش احتمالی در این باره است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها