امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45208
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 77
حسین همتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین با بیان اینکه هر ساله از مسافران در مورد کیفیت ارائه امکانات در ستادهای اسکان موقت فرهنگیان ...

حسین همتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین با بیان اینکه هر ساله از مسافران در مورد کیفیت ارائه امکانات در ستادهای اسکان موقت فرهنگیان نظرسنجی می‌شود، اظهار کرد: امسال نیز این نظرسنجی از مسافران در این ستادها صورت گرفته است.

وی افزود: طبق این نظرسنجی امسال رضایت مسافران از نحوه ارائه امکانات در این ستادها بیش از 90 درصد بوده است که این موفقیت خوبی برای آموزش و پرورش استان قزوین محسوب می‌شود.

رئیس تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با بیان اینکه امسال ستادهای موقت فرهنگیان این استان آمادگی پذیرش همه مسافران را در ایام تعطیلات سه ماه تابستان داشته است، تصریح کرد: در این راستا هیچ مشکلی در استان قزوین وجود نداشته است.

همتی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش استان قزوین نسبت به سایر استان‌ها در نحوه پذیرش و ارائه امکانات اسکان‌های موقت فرهنگیان به مسافران در وضعیت مطلوبی قرار دارد، اضافه کرد: اعلام رضایت‌مندی این مسافران در نظرسنجی‌های صورت گرفته بیانگر روشن این مطلب است.

وی با بیان اینکه استان قزوین از جاذبه‌های گردشگری تاریخی، تفریحی و مذهبی فراوانی برخوردار است، تصریح کرد: برخی از مسافران از وجود این جاذبه‌ها در استان مطلع نیستند.

رئیس تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین افزود: آموزش و پرورش استان برای رفع این مشکل با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری با هدف معرفی این جاذبه‌های گردشگری به مسافران قرارداد همکاری منعقد کرده است.

همتی ادامه داد: طبق این قرارداد یک نماینده از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان قزوین در پایگاه‌های اسکان موقت فرهنگیان مستقر شده است تا مسافران را با این جاذبه‌ها آشنا کند.

این مسئول اظهار کرد: اجرای این مهم موجب شده تا رضایت مسافران از ارائه خدمات در پایگاه‌های اسکان موقت فرهنگیان ارتقا یابد و همچنین مسافران با جاذبه‌های گردشگری استان قزوین بیشتر آشنا شوند.

رئیس تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین یادآور شد: آموزش و پرورش استان با هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری در پایگاه‌های اسکان موقت فرهنگیان بسته‌های فرهنگی را با هدف آشنایی مسافران با آثار باستانی، تاریخی و گردشگری قزوین توزیع کرده است تا آنان بتوانند به راحتی از مکان‌های دیدنی بازدید کنند.

همتی گفت: اجرای این طرح در این پایگاه‌ها از جمله عوامل افزایش رضایت‌مندی مسافران در ایام تعطیلات فصل تابستان بوده است.
انتهای پیام/77009/ز40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها