امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4522
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این درام اجتماعی درباره توفان کاترینا و مشکلاتی است که برای مردم عادی منطقه توفان زده به وجود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این درام اجتماعی درباره توفان کاترینا و مشکلاتی است که برای مردم عادی منطقه توفان زده به وجود آورد.

فیلم‌نامه «ما می‌توانیم» را آدترو ماکینده و جان لی هنکوک نوشته‌اند و به احتمال زیاد در زمان اکران عمومی نام آن تغییر خواهد کرد.

از حدود دو سال قبل که بحث تولید این درام پرتنش مطرح و کار نگارش فیلم‌نامه آن آغاز شد، قرار بود جان لی هنکوک آن را کارگردانی کند.

فیلم‌نامه «ما می‌توانیم»براساس داستان واقعی جان کلر نوشته شده است. کلر یک سرباز کهنه کار جنگ بود که در جریان توفان کاترینا جان بیش از 200 نفر از شهروندان منطقه را نجات داد.

پس از آن که شهر نیواورلئان بر اثر توفان تخریب شد و بسیاری از اهالی محل آن جا را ترک کردند، جان کلر در منطقه باقی ماند و به یاری آسیب‌دیدگان رفت.

ویل اسمیت که تهیه کننده «ما می‌توانیم» است، در ابتدای کار و در سال 2009(که خبر ساخت فیلم اعلام شد) قصد داشت به عنوان بازیگر هم با این پروژه همکاری کند. اما وی به پیشنهاد اطرافیان خود از این کار انصراف داد.

اطرافیان اسمیت به او گفته بودند «ما می توانیم» حال و هوایی واقع گرایانه دارد و تماشاگران سینما، وی را که یک بازیگر سینمای اکشن است، به عنوان یک قهرمان مردمی و واقعی در روی پرده سینما قبول نخواهد کرد.

حالا دو سال پس از بحث فراوان درباره سرنوشت فیلم و شروع کار تولید آن، اسمیت به دنزل واشنگتن پیشنهاد کرده در جلوی دوربین در نقش جان کلر بازی می‌کند.

واشنگتن که به عنوان بازیگر نقش های درام شناخته شده ، سال قبل برای درام اجتماعی «پرواز» نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد بود.

شنیده می‌شود «ما می‌توانیم» را اد زویک کارگردانی خواهد کرد. او هنوز در رابطه با احتمال کارگردانی این فیلم، صحبتی با رسانه‌های گروهی نکرده است. زویک چند سال قبل «گلوری» را با بازی واشنگتن ساخته بود.

با آن که پیش تولید «ما می‌توانیم» آغاز شده است، ولی هنوز زمان دقیق فیلم‌برداری آن مشخص نیست . لوکیشن‌های مختلف نیواورلئان ، محل‌های اصلی فیلم‌برداری خواهند بود. اسمیت گفته است این فیلم را با هزینه‌ای 50 میلیون دلاری تهیه می‌کند و مسئولان نیواورلئان هم بخشی از هزینه‌های تولید را پرداخت خواهند کرد.

ویل اسمیت برای تابستان امسال اکشن علمی تخیلی و آینده نگرانه «پس از زمین» را به روی پرده سینماها می‌فرستد. این فیلم را ام نایت شامالانکارگردانی کرده و اسمیت با پسر نوجوان خود جیدن اسمیت در آن هم بازی است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار