امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
۰۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45220
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری اینترفکس روسیه امروز اعلام کرد: نیروهای ارتش سوریه 180 فرد مسلح را در منطقه الغوطه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری اینترفکس روسیه امروز اعلام کرد: نیروهای ارتش سوریه 180 فرد مسلح را در منطقه الغوطه الشرقیه در ریف دمشق کشتند.

خبر دیگر از سوریه حاکی است که دومینکو کویریکو خبرنگار ایتالیایی روزنامه "لاستامبا" که ماه آوریل گذشته در سوریه ربوده شده بود، آزاد شد.

دولت ایتالیا و روزنامه "توران" اعلام کردند: کویریکو 62 ساله متاهل و دارای دو فرزند است و بعد از آزادی با یک فروند هواپیما راهی ایتالیا شده است.

منابع دولتی ایتالیا گفتند: پیر بیسینین شهروند بلژیکی نیز که با کویریکو ربوده شده بود، آزاد و با همین هواپیما وارد فرودگاه رم خواهد شد.

روزنامه الاخبار لبنان نیز نوشت: افزایش فشارها به آمریکا درخصوص مخالفت با حمله به سوریه باعث کاهش احتمال وقوع آن شده است.

درهمین حال، آنجلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: شایسته نیست که کشورهای اروپایی بدون رجوع به اتحادیه اروپا اقدامی علیه سوریه بکنند.

خبر دیگر از سوریه حاکی است که شهروندان سوری بویژه جوانان برای محافظت از نهادها و تاسیسات شهری و نظامی در برابر هرگونه حمله احتمالی، سپر انسانی تشکیل دادند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها