امروز : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45231
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اهل فن برای این فیلم پیش‌بینی افتتاحیه‌ای 15 تا 20 میلیون دلاری می‌کردند.« ریدیک» در 3300 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اهل فن برای این فیلم پیش‌بینی افتتاحیه‌ای 15 تا 20 میلیون دلاری می‌کردند.« ریدیک» در 3300 سالن سینما به روی پرده رفت.

«ریدیک» را دیوید تولی بر اساس فیلم‌نامه‌ای از خودش و جیم ویت کارگردانی کرده و به جز وین دیزل، کارل اوربان هم در آن یکی از نقش‌های اصلی را بازی می‌کند.

وین دیزل در این فیلم یک بار دیگر در نقش کاراکتر ریدیک بازی کرده است. او یک سرباز ناراضی است که از زمین به کره مریخ تبعید شده است.

ریدیک در مریح باید با نسلی از موجودات بیگانه فضایی غارتگر و بیرحم مقابله کند و بزودی متوجه می‌شود گروهی از زمین به مریخ فرستاده شده‌اند تا وی را بکشند.

این محصول مشترک آمریکا و انگلستان با هزینه‌ معمولی 38 میلیون دلاری تولید شده و برای آن پیش‌بینی فروشی 80میلیون دلاری در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی می‌شود.

«ریدیک» قسمت دوم فیلمی به نام «وقایع نگاری ریدیک» است که در سال 2004 به نمایش عمومی در آمد و با هزینه تولید 100 میلیون دلاری خود، فقط 58 میلیون در آمریکا و کانادا فروش کرد.

«سالینجر» رقیب «ریدیک» در جدول گیشه نمایش فیلمی مستند به کارگردانی شین سالرنو بود و همان طور که از نام آن مشخص است، نگاهی به زندگی و فعالیت‌های ادبی جی دی سالینجر نویسنده کلاسیک دارد.این فیلم موفقیتی در جدول گیشه نمایش کسب نکرد.

به گفته اهل فن، «ریدیک» در حالی شانس کسب عنوان صدرنشین جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا را داشت که طی سه هفته گذشته، «سر پیشخدمت» صدرنشین این جدول بود.

درام شرح حال گونه و ضد نژاد پرستی لی دانیلز اولین و تنها محصول سینمایی در سال 2013 است که توانست طی سه هفته متوالی صدرنشین جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی شود.

تحلیل گران اقتصادی سینما این سوال را مطرح می‌کردند که این فیلم برای هفبه چهارم هم این عنئان را از آن خود خواهد کرد یا خیر.

 فیلم این هفته با یک فروش 9 میلیون دلاری در ردیف دوم جدول نشست و فروش کلی 4 هفته‌ای خود را به 91 میلیون رساند.

به نوشته سایت اینترنتی آی ام دی بی صدرنشینی سه هفته‌ای «سر پیشخدمت» باعث تعجب و شگفتی هر دو گروه تحلیل‌گران اقتصادی سینما و دست اندرکاران سینمایی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها