امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
۰۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45232
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، چندی پیش باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت طی فراخوانی برای دومین بار در سال جاری ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، چندی پیش باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت طی فراخوانی برای دومین بار در سال جاری اعلام کرد که در سالروز گرامیداشت هفته دفاع مقدس از کلیه آثار تألیفی مرتبط با فرهنگ ایثار و مقاومت که از اول خرداد ماه تا 20 شهریور سال جاری برای اولین بار چاپ و منتشر می‌شود و ناشران خصوصی و دولتی که در این مدت بیشترین آثار مرتبط را چاپ و منتشر کرده باشند، تقدیر شایسته به عمل می‌آورد.

در این راستا باغ موزه دفاع مقدس از همه مؤلفان و ناشران درخواست کرد تا دو نسخه از آثار تألیفی به همراه نسخه الکترونیکی را به معاونت فرهنگی و هنری باغ موزه دفاع مقدس ارسال کنند و آخرین مهلت آن نیز 20 شهریور ماه اعلام شد.

اصغر رضوانی، مدیر روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس، بیان می‌کند: ناشران و نویسندگان تا پایان وقت اداری روز 20 شهریور سال جاری فرصت دارند تا آثار خود را به معاونت فرهنگی هنری باغ موزه دفاع مقدس ارسال کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا زمان ارسال آثار افزایش نخواهد یافت، می‌گوید: مهلت ارسال آثار به این جشنواره همان 20 شهریور است و به هیچ عنوان نیز تمدید نخواهد شد چراکه در نظر داریم از برگزیدگان این جشنواره در هفته گرامیداشت دفاع مقدس تقدیر به عمل آوریم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها