امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
۰۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45265
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 127
محمد عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، افزود: اورژانس بیمارستانی بیمارستان امام رضا (ع) مشهد در واقع خود یک بیمارستان کامل است که با ...

محمد عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، افزود: اورژانس بیمارستانی بیمارستان امام رضا (ع) مشهد در واقع خود یک بیمارستان کامل است که با بهره‌گیری از 75 تخت ICU و 75 تخت بستری بزرگترین اورژانس بیمارستانی خاورمیانه در کشور که تمام خدمات تخصصی اورژانسی را برای همه بیماری‌ها از جمله اورژانس زنان، اطفال، جراحی، چشم، روانپزشکی، دندانپزشکی و غیره را به صورت یکجا و متمرکز ارائه می‌کند.

وی گفت: این بیمارستان همچنین شامل 3 اتاق عمل و تمام تجهیزات تشخیصی مانند سی‌تی‌اسکن است که برای ساخت و تجهیز آن 35 میلیارد تومان هزینه شده است که نصف این میزان را خیریه عدالتیان برای ساخت این مرکز هزینه کرده و 50 درصد این اعتبار را دانشگاه علوم پزشکی مشهد تأمین کرده است.

عباسی اضافه کرد: تمام بیماران اورژانسی در مشهد و از جمله زائران حرم مطهر حضرت امام رضا می‌توانند از خدمات این مرکز اورژانس استفاده کنند.

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) مشهد همچنین از افتتاح دومین مرکز پیوند قلب و ریه شرق کشور در این بیمارستان خبر داد و گفت: همزمان با افتتاح بزرگترین اورژانس خاورمیانه دومین مرکز پیوند قلب و ریه کشور بعد از بیمارستان‌های تهران امروز در مشهد با حضور وزیر بهداشت افتتاح می‌شود.

وی افزود: تاکنون 4 عمل پیوند قلب در این بیمارستان انجام شده که با افتتاح این مرکز به سمت انجام پیوند ریه پیش میرود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها