امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 19
۰۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45276
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  به نقل از  خبرگزاری رویترز، نروژ امروز در شرایطی برای برگزاری انتخابات پارلمانی آماده می‌شود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  به نقل از  خبرگزاری رویترز، نروژ امروز در شرایطی برای برگزاری انتخابات پارلمانی آماده می‌شود که مخالفان راست‌گرای میانه از حامیان کاهش مالیات، خصوصی‌سازی و کوچک‌کردن دولت از مدعیان پیروزی در انتخابات هستند و در مقابل دولت به ریاست حزب کارگر را به هدر دادن فرصت‌ها برای رشد اقتصادی متهم می‌کنند. 

به نظر می‌رسد تنها خطری که «ارنا زولبرگ» نخست‌وزیر احتمالی بعدی را تهدید می‌کند، حضور حزب مخالف مهاجران در دولت ائتلافی است که می‌تواند به راندن دیگر متحدان و از دست رفتن اکثریت منجر شود.

مردم نروژ قصد دارند با استفاده از فرصت انتخابات «ینس استولنبرگ» نخست‌وزیر کنونی را به دلیل استفاده نادرست از منابع نفتی تنبیه کنند.

«مارکوس هولمز» منشی دفتر اوسلو در این مورد گفت: «برای کشوری که مدعی است یکی از ثروتمندترین‌ کشورها در جهان است، ساختار خدمات درمانی نامناسب است و راه‌ها نیز خراب هستند. 8 سال برای استولنبرگ کافی است.»

این در حالی است که نروژ با تولید ناخالص داخلی 100 هزار دلار در دوران بحران اقتصادی نیز مشکلات اقتصادی چندانی را تجربه نکرد.
انتهای ‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها