امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45279
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کراچی، هزاران پاکستانی با حمل پلاکارد و سردادن شعارهایی بر ضد آمریکا و رژیم ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کراچی، هزاران پاکستانی با حمل پلاکارد و سردادن شعارهایی بر ضد آمریکا و رژیم صهیونیستی اعتراض خود را به حمله احتمالی به سوریه اعلام کردند.

این تظاهرات بزرگ در شهر کراچی و به دعوت حزب «جماعت اسلامی» برگزار شد.

«سید منور حسن» رهبر حزب جماعت اسلامی در سخنرانی خود در میان خیل عظیم راهپیمایان با انتقاد از سیاست‌های دوگانه غرب در قبال احزاب اسلامی، موج جدید بیداری در جهان اسلام را غیرقابل برگشت دانست و تصریح کرد: با احیای آموزه‌های قرآن و سنت در جهان اسلام، تهدیدات آمریکایی‌ها دیگر اثرگذار نخواهد بود.

این رهبر پاکستانی، نقش غربی‌ها در نادیده گرفتن دموکراسی در کشورهای مصر، فلسطین و الجزیره را شرم‌آور خواند و خاطرنشان کرد که آمریکا قصد دارد سوریه را نیز مثل عراق تاراج و ویران کند.

منور حسن مقاومت مردم سوریه و مصر در برابر قدرت‌های امپریالیستی را ستود و تأکید کرد که ملت پاکستان و همه مسلمانان جهان حامی برادران سوری خود هستند و اجازه نمی‌دهند آسیبی به آنان وارد شود.

پیش از این نیز مقامات پاکستانی مخالفت خود را با هرگونه تجاوز و مداخله نظامی آمریکا در سوریه اعلام کرده بودند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها