امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4528
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 183
جواد کامور بخشایش محقق و نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، درباره فضای نمایشگاه کتاب و برداشت او از اولین روز برگزاری نمایشگاه کتاب ...

جواد کامور بخشایش محقق و نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، درباره فضای نمایشگاه کتاب و برداشت او از اولین روز برگزاری نمایشگاه کتاب گفت: در روز اول که نمایشگاه سرد و بی روح به نظر می‌رسد. شاید هم به دلیل این است که در اولین روز برگزاری نمایشگاه به سر می‌بریم. اما به هر حال انتظار فراتر است.

وی افزود: فکر می‌کنم نمایشگاه بزرگترین پروژه فرهنگی در کشور ما است و با توجه به اینکه نمایشگاه‌های مختلفی در کشورمان برگزار می‌شود، نمایشگاه کتاب مهم‌ترین آنها در حوزه فرهنگ است.

کامور درباره نقاط ضعف نمایشگاه اظهار داشت: با توجه به اینکه نمایشگاه در مدت زمانی محدودی برگزار می‌شود در روزهای شلوغ آتی فرصت پیدا کردن کتاب‌های دلخواه و ارتباط با نویسندگان توسط مخاطبان از میان می‌رود. اگر نمایشگاه در دوره‌های زمانی متناوب‌تر مثلا فصلی برگزار می‌شد از این حجم مراجعه به نمایشگاه کاسته و باعث می‌شد امکان تعامل بیشتر ناشران نویسندگان و خوانندگان کتاب‌ها بیشتر فراهم شود.

تدوین گر کتاب خاطرات آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای گفت: من به عنوان نویسنده باید با خوانندگان و مخاطبان کتابم فرصت تعامل و ارتباط داشته باشم تا بتوانم کارهای بهتری در آینده ارائه دهم و فضای نمایشگاه باید چنین ارتباط سه جانبه‌ای را فراهم کند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها