امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4529
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارگردانی این درام اجتماعی را پل اندرو ویلیامز به عهده خواهد داشت. او فیلم خود را بر اساس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارگردانی این درام اجتماعی را پل اندرو ویلیامز به عهده خواهد داشت. او فیلم خود را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از منو میجیس می‌سازد.

میجیس قبل از این فیلم‌نامه سه فیلم استیون اسپیلبرگ «رنگ ارغوانی» ، «امپراطوری خورشید» و «ایندیاناجونز و آخرین جنگ صلیبی» را نوشته است.

قصه فیلم‌نامه جدید او بخشی از زندگی این روزنامه نگار و عکاس مجارستانی تبار را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد که با گردا تارو یک عکاس دیگر آشنا شد.

این دو در جریان جنگ داخلی اسپانیا در حالی که مشغول تهیه گزارش ازاین جنگ خونین بودند، با یکدیگر آشنا شدند و همکاری‌های مشترکی هم در این رابطه با هم داشتند.

هیدلسون که از بازی در فیلم «کاپا» خوشحال به نظر می‌رسد، می‌گوید:«نگاهی به زندگی رابرت کاپا انداختم. با کارهای بزرگ و قهرمانانه او بیشتر آشنا شدم . او یک مجارستانی بود که زندگی راحت در کشورش را رها کرد، تا علیه فاشیسم خبر و گزارش تهیه کرده و با آن مبارزه کند. در آلمان مورد غضب نیروهای ارتش و حزب نازی قرار گرفت و راهی فرانسه شد . او در تمام عمر خود علیه فاشیسم بود و جنبه‌های مختلف و متفاوت آن را افشا می‌کرد.»

این بازیگر جوان به این نکته اشاره می‌کند که کاپا هنرمندی پویا و پر انرژی بود و برای انجام کارهای تازه ، همیشه هیجان خاصی داشت. هیدلستون اظهار امیدواری می‌کند بتواند به خوبی از عهده اجرای نقش این عکاس و روزنامه‌نگار در جلوی دوربین سینما بر بیاید.

هیدلسون و کارگردان «کاپا» قرار است قبل از شروع کار فیلم‌برداری ، سفری به زادگاه و محل زندگی رابرت کاپا داشته باشند تا از نزدیک با حس و حال دنیای داخلی این هنرمند آشنا شوند.

هیدلسون این روزها سخت مشغول مطالعه چند کتاب مهم و پر خواننده‌ای است که درباره رابرت کاپا نوشته شده و حال و هوایی شرح حال گونه دارند.

جما آرترون دیگر بازیگر انگلیسی در «کاپا» در نقش تارو ظاهر خواهد شد. قبل از او قرار بود یک بازیگر آلمانی این نقش را بازی کند، ولی تهیه کنندگان فیلم نتوانستند بازیگر مورد نظر خود را در این کشور پیدا کنند.

کاپا به کارگردانی پل اندرو ویلیامز و بازی تام هیدلسون را نباید با یک پروژه مشابه دیگر که توسط مایکل مان قرار است ساخته شود ، اشتباه گرفت.

فیلم مایکل مان با نام «نوشتن برای رابرت کاپا» جلوی دوربین خواهد رفت. این فیلم هم درباره زندگی و فعالیت هنری و اجتماعی کاپا است و بر اساس قصه کتاب پر خواننده‌ای به همین نام اثر سوزان فورتس ساخته خواهد شد.

تام هیدلسون در دو سال گذشته در فیلم‌های «اسب جنگی» استیون اسپیلبرگ و «آونجرز/ انتقام گیران» بازی کرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها