امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
۰۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45292
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 75
غلامرضا بهروان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد اینکه مسئولان باشگاه استقلال با ناراحتی از سازمان ...

غلامرضا بهروان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد اینکه مسئولان باشگاه استقلال با ناراحتی از سازمان لیگ می‌گویند برنامه‌ریزی مشکوک است، عنوان کرد: من معمولا در جواب دادن به حرف‌ها تقسیم‌بندی می‌کنم و برخی حرف‌ها را به دلیل مصلحت بیان نمی‌کنم و نمی‌خواهم خیلی جواب بدهم اما دوستانی که بزرگ و بزرگوار هستند چطور می‌گویند برنامه‌ریزی مشکوک است و برنامه‌ای که از قبل ریخته شده کجایش مشکوک است؟

وی افزود: تیم استقلال جمعه هفته قبل بازی انجام داده و اکنون باید پنجشنبه هفته جاری بازی کند. بین این دو بازی هفت روز زمان بوده است. اگر ما این دیدار را روز چهارشنبه گذاشته بودیم آنها می‌توانستند اعتراض کنند. استقلالی‌ها به خاطر سفر روز شنبه خود به تایلند می‌گویند این بازی به تعویق بیفتد اما آنها به این فکر نمی‌کنند که اگر به حول و قوه الهی به فینال برسند دو دیدار دیگر آنها باید به تعویق بیفتد و با تعویق بازی با ذوب‌آهن ما در آینده چه زمانی این سه بازی را برگزار کنیم؟ مجبور می‌شویم که این سه دیدار عقب افتاده را در نیم فصل به صورت فشرده برگزار کنیم و از سوی دیگر کی‌روش هم ناراحت می‌شود.

بهروان تصریح کرد: مگر همه دنیا چه کار می‌کنند؟ ما هم می گوییم استقلال ایران و حتی آنها تیم ملی دوم هستند. به اندازه‌ای هم که باید از این تیم حمایت کردیم. مگر آنها نخواستند بازی با استقلال خوزستان به شنبه موکول شود. چطور آن موقع گفتند زمان برای آنها کافی است اما اکنون صحبت از خستگی می‌کنند. همیشه باشگاه‌ها می‌گویند نباید آنها را فدای تیم ملی کرد اما اکنون استقلال می‌خواهد که سایر باشگاه‌ها را فدای این تیم کنیم. دوستان ما بدانند که کارمان را خوب بلدیم و اگر بیشتر از آنها بلد نباشیم کمتر نیستیم.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها