امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45294
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سازمان بین‌المللی کار(آیلو) در سپتامبر سال 2000، رهبران جهان با تایید مفاد بیانیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سازمان بین‌المللی کار(آیلو) در سپتامبر سال 2000، رهبران جهان با تایید مفاد بیانیه هزاره، متعهد به همکاری با یکدیگر شدند، تا دنیایی امن تر، مرفه تر و عادلانه تر بسازند.
این بیانیه به نقشه راهی تبدیل شد که دارای هشت هدف با زمان تعیین شده و قابلیت پیشرفت سنجی بوده و باید تا سال 2015 با عنوان اهداف توسعه هزاره سوم به نتیجه برسد.
تنها دو سال باقیمانده تا زمان هدف تعیین شده ، سال 2015 برای رسیدن به اهداف توسه هزاره باقی مانده است و رسیدن به آن نیازمند افزایش تعهد، راهکارهای مناسب، منابع و تلاش بیشتر است.
اهداف هزاره سوم یکپارچه و مکمل یکدیگر بوده و تمرکز بر روی اهداف آنها نباید باعث توجه به هدفی و در عین حال بی توجهی به اهداف دیگر شود.
برنامه کار شایسته  سازمان بین المللی کار رویکرد یکپارچه‌ای ارائه می‌دهد که می‌تواند به فرآیند رسیدن به اهداف توسعه هزاره را پیشرفت ببخشد.
ارزیابی پیشرفت از سال 2010
یک دهه بعد از اعلان اهداف توسعه هزاره سوم پیشرفت‌های قابل ملاحظه در تقابل با موانع اصلی حاصل شده است.
سازمان ملل متحد برای رسیدن به اهداف توسعه هزاره در سپتامبر 2010 طی شصت و پنجمین جلسه مجمع عمومی برنامه‌ای را به تصوب رساند و طی آن خواستار اقدام جهانی برای دستیابی به هشت هدف مقابله با فقر تا تاریخ هدف سال 2015 شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها