امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4530
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نمایشگاه کتاب تهران پس از آغاز به کار پذیرای دانشجویان، طلاب و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نمایشگاه کتاب تهران پس از آغاز به کار پذیرای دانشجویان، طلاب و دانش‌آموزان فراوانی است اما در این راستا دانشجویان و طلاب به دلیل بن کارت الکترونیکی باید پیش از مراجعه اطلاعات دقیقی داشته باشند تا به مانند آن‌ها که از صبح امروز به اشتباه ابتدا به نمایشگاه‌ها آمده‌اند سردرگم نشوند.

به گزارش خبرنگار فارس امسال بیش از 60 میلیارد ریال اعتبار برای بن کارت الکترونیکی دانشجویان و طلاب اختصاص یافته است و دریافت این بن‌ها تا 20 اردیبهشت ادامه دارد اما کم بودن اطلاعات دانشجویان و ثبت‌نام کنندگان منجر به طی کردن اشتباه مسیر شده است این دسته پس از ثبت‌نام امروز به نمایشگاه مراجعه می‌کنند در حالیکه باید به شعب اعلام شده مراجعه و بن کارت دریافت کنند.

در این دوره 250 هزار دانشجو و طلبه اقدام به ثبت‌نام در سایت بن کارت‌های دانشجویی کردند تا برای خرید از یارانه اختصاص یافته 25 هزار تومانی از سوی وزارت ارشاد و جمعا 50 هزار تومان بهره‌مند شوند.

متولیان بانک صادرات در نمایشگاه از صبح امروز با مراجعه عده بسیاری از دانشجویان که پس از ثبت‌نام به نمایشگاه می‌آیند مواجه هستند این افراد ضمن راهنمایی‌های لازم از دانشجویان می‌خواهند به شعب اعلام شده مراجعه کنند.

بانک عامل نمایشگاه کتاب در این دوره بانک صادرات است از این رو 6 سالی است این بانک به صورت متوالی انجام کلیه فعالیت‌های مالی بر عهده دارد بانک صادرات از تاریخ 11 اردیبهشت به مدت 10 روز با استقرار 20 باجه سپهری با 300 نفر نیروی انسانی و نصب 2700 دستگاه پایانه‌های فروش و استقرار 30 دستگاه خودپرداز ثابت و سیار خدمات ارائه می‌کند دانشجویان پس از ثبت‌نام‌هایی که صورت گرفته تا 12 اردیبهشت باید به 230 شعب منتخب این بانک در سراسر کشور برای دریافت بن کارت مراجعه کنند.

این دسته از دانشجویان و طلاب بایددر هنگام دریافت کارت دانشجویی، طلبگی یا ملی خود را در اختیار داشته باشند.

بانک صادرات همچنین از طریق 11 شعبه کشیک اقدام به ارائه بن‌کارت‌های الکترونیکی یارانه خرید کتاب داخلی می‌کند و دانشجویانی که موفق به تهیه بن کارت یارانه‌ای نشده‌اند می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه پنج‌شنبه و جمعه 12، 13، 19 و 20 اردیبهشت ماه از ساعت 8 تا 18 بعدازظهر با مراجعه به شعب به تهیه بن کارت اقدام کنند از این رو مسئولان تقاضا دارند دانشجویان و طلاب برای تهیه بن کارت اطلاعات دقیق داشته و به نمایشگاه مراجعه نکنند.
 
برای دیدن شعب منتخب بانک صادرات اینجا  و اینجا را کلیک کنید.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها