امروز : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
۱۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45309
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 85
به گزاش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به پیام ...

به گزاش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به پیام تبریک «مارتین شولز»، رییس پارلمان اروپایی اظهار داشت: تلاش در جهت پیشبرد روابط ایران و پارلمان و دیگر نهادهای اروپایی و رفع سوء تفاهمات و ایجاد فضای جدیدی از تعامل و درک مشترک براساس احترام متقابل، از اهداف اولیه و جدی در سیاست خارجی دولت جدید ایران است.
متن پیام  روحانی بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مارتین شولز
رییس پارلمان اروپایی

از ارسال پیام تبریک به مناسبت انتخاب اینجانب به عنوان رییس‌جمهوری اسلامی ایران تشکر می‌نمایم.

حضور جنابعالی با سوابق مثبت در سمت ریاست یکی از مؤثرترین نهادهای اروپایی، امیدبخش بهبود و توسعه روابط ایران و اروپا در دوره پیش‌رو است.

تلاش در جهت پیشبرد روابط ایران و پارلمان و دیگر نهادهای اروپایی و رفع سوء تفاهمات و ایجاد فضای جدیدی از تعامل و درک مشترک براساس احترام متقابل، از اهداف اولیه و جدی در سیاست خارجی دولت جدید ایران است.در این راستا، از هر گونه گفتگو و تبادل‌نظر استقبال می‌شود.

ضمن تشکر از حمایت‌های جنابعالی در حفظ و تقویت روابط، امیدوارم با تلاش‌های مشترک طرفین، شاهد رشد و تعمیق همکاری‌ها باشیم.

از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت جنابعالی و بهروزی و سرافرازی همگان را مسألت دارم.
حسن روحانی
رییس‌جمهوری اسلامی ایران
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها