امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 19
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45314
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 77
ساسان سلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان با تایید خبر بهبودی خود اظهار داشت: از 17 سال پیش به دلیل بیماری ام اس دچار مشکل بودم و در ...

ساسان سلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان با تایید خبر بهبودی خود اظهار داشت: از 17 سال پیش به دلیل بیماری ام اس دچار مشکل بودم و در چند سال اخیر مشکلات بسیار زیاد و غیرقابل تحملی داشتم.

وی افزود: در چند سال اخیر تقریبا فلج شده بودم و قادر به هیچ گونه حرکتی نبودم و قادر به انجام نیازهای شخصی خود نیز نبودم.

سلیمانی خاطرنشان کرد: به دلیل عدم تحرک دچار زخم شدید بستر شده بودم و این مسئله بیشتر از فلج بودن مرا عذاب می‌داد.

وی اضافه کرد: در ماه گذشته اطلاع پیدا کردم که شخصی به نام رجبی که دشتستانی است داروی گیاهی برای درمان بیماری ام اس اختراع کرده که با مشورت با پزشک معالجم با ایشان ارتباط برقرار کردم.

سلیمانی بیان کرد: با مراجعه به جناب رجبی و شرح بیماری خود، دوره درمان را آغاز کردم و بر اساس دستورات ایشان مصرف داروهای گیاهی را بر اساس برنامه زمان‌بندی انجام دادم.

وی یادآور شد: در کمتر از 48 ساعت علائم بهبودی در اینجانب ظاهر شد و در روز چهارم علائم بهبودی برای اطرافیان نیز مشهود بود.

سلیمانی گفت: در روز هفتم با کمک اطرافیان برای نخستین بار از روی تخت بلند شدم و روی پای خود ایستادم که به هیچ وجه برای من و اطرافیان باورکردنی نبود.

وی افزود: در روز دهم بدون کمک اطرافیان و با توان خودم موفق شدم روی پای خود بایستم و پس از 17 سال که از بیماری رنج می‌بردم احساس کردم که از فلج بودن فاصله گرفته‌ام.

سلیمانی ابراز داشت: هم‌اکنون که بیش از 2 هفته از مصرف داروها می‌گذرد روز به روز روند بهبودی اینجانب بهتر شده و طبق گفته جناب رجبی(کاشف داروی گیاهی) دوره کامل درمان 17 هفته به طول می‌انجامد.

وی خاطرنشان کرد: از فردا با دستور پزشک متخصص آزمایشات مربوطه و "ام آر آی" را انجام می‌دهم که نتیجه این آزمایشات تاثیرگذاری دارو را به صورت علمی نیز اثبات می‌کند.

سلیمانی بیان داشت: واقعا پس از 17 سال که هیچ حرکتی از خودم نداشتم امروز احساس راحتی می‌کنم و امیدوار هستم با کمک خداوند بتوانیم زندگی عادی خود را از سر گیرم.

وی افزود: از مسئولان انتظار دارم از این گونه افراد که برای سلامتی جامعه تلاش می‌کنند حمایت کرده و موجبات پیشرفت بیشتر در کشور را فراهم کنند.
انتهای پیام/2451/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها