امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 19
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45324
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 65
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: هدف مهم سازمان حج و زیارت در سال جاری انجام بهترین خدمت رسانی و صرفه جویی در هزینه‌ها است و همانطور ...

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: هدف مهم سازمان حج و زیارت در سال جاری انجام بهترین خدمت رسانی و صرفه جویی در هزینه‌ها است و همانطور که همیشه بهترین خدمت رسانی برای زائران ایرانی بوده است امسال هم تلاش داریم تا هیچ مشکلی برای میهانان خانه خدا ایجاد نشود.

وی افزود: به منظور خدمت رسانی بهتر و انجام مقدمات حج امسال عوامل ستادی و اجرایی امشب عازم مدینه منوه می‌شوند.

رئیس سازمان حج و زیارت ادامه داد: برای اولین بار نکته مهمی که باعث صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه زائران شده این است که برای اولین بار پس از 6 سال در پروازهای رفت تمام پروازهای مدینه قبل به فرودگاه مدینه منوره و در برگشت نیز تمام پروازهای مدینه قبل از فرودگاه مدینه منوره انجام می‌شود که در نتیجه این اقدام صرفه جویی زیادی در هزینه و زمان زائران می‌شود.

وی افزود: مدت اقامت زائران در ایام حج بین 30 تا 36 روز است که از تمام زائران هزینه 30 روز گرفته می‌شود و زائرانی که 6 روز بیشتر در آنجا اقامت دارند هزینه آن مدت را سازمان حج و زیارت پرداخت می‌کند.

اوحدی از مدیران و روحانیون کاروان‌ها خواست با توجه به اینکه تمام پروازهای ایستگاه تهران از فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود انجام مراسم بدرقه را برای جلوگیری از ترافیک سنگین در اطراف فرودگاه این مراسم را در محله‌ها و مساجد محله انجام دهند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها