امروز : یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 19
۱۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45336
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 86
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، نیروهای ارتش سوریه همچنان به محاصره منطقه الغوطه الشرقیه در ریف ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، نیروهای ارتش سوریه همچنان به محاصره منطقه الغوطه الشرقیه در ریف دمشق برای قطع ارتباط لجستیک تروریست‌ها ادامه می‌دهند و این درحالی است که پیشروی در مناطق اطراف الغوطه نیز ادامه دارد.

نیروهای ارتش طی حملات به شبه نظامیان در این منطقه تعداد زیادی از آنها را کشته‌اند و با آتش سنگین توپخانه‌ای به مراکز تجمع تروریست‌ها، ارتباط این مناطق را با یکدیگر قطع کرده‌اند.

یکی از ژنرال‌های ارتش سوریه در این باره گفت: ما تلاش داریم تا آنها (تروریست‌ها) را در مناطق مختلف تحت محاصره قرار دهیم تا اولاً ارتباط امدادی آنها با یکدیگر قطع شود و دوماً افراد مسلح نتوانند از حلقه محاصره در اطراف الغوطه خارج شوند.
 
 
همچنین المنار گزارش داد که ارتش سوریه با کنترل بر جاده‌های اصلی اطراف الغوطه الشرقیه توانسته کمین‌هایی را در مناطق مختلف اجرا کند به طوری که تاکنون ده‌ها تروریست در این کمین‌ها کشته شده‌اند.

ارتش سوریه از چندین هفته قبل عملیات گسترده‌ای را تحت عنوان «سپر پایتخت» برای محاصره تروریست‌ها در ریف دمشق آغاز کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار