امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 19
۰۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45341
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، شرکت «راس آبارون اکسپورت» روسیه تا اول ماه سپتامبر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، شرکت «راس آبارون اکسپورت» روسیه تا اول ماه سپتامبر سال 2013 توانسته است 75 درصد از طرح‌های سالانه خود در زمینه فروش تسلیحات و تجهیزات نظامی به سایر کشورهای جهان را مورد اجرا قرار دهد.

«ویکتور کوماردین» معاون مدیر این شرکت با اعلام این مطلب افزود: حجم کلی سفارشات در حال حاضر بالغ بر 35 میلیارد دلار می‌شود.

برنامه‌ها و حجم فروش تسلیحات و تجهیزات نظامی شرکت «راس آبارون اکسپورت» روسیه بطور رسمی اعلام نمی‌شوند. البته این شرکت در سال گذشته به میزان 12.9 میلیارد دلار فروش سلاح داشته است. در ماه مه سال جاری نیز "آناتولی ایسایکین" مدیرعامل این شرکت اعلام نمود که برنامه صادرات تسلیحات نظامی به کشورهای خارجی بیش از سال 2012 خواهد بود که مبلغ آن بیش از 13 میلیارد دلار خواهد شد. بدین ترتیب در ماه سپتامبر تاکنون مبلغ 9.7 میلیارد دلار (یعنی 75 درصد) فروش تسلیحات نظامی به خارج داشته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها