امروز : چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
۲۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45346
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، موسسه بوستان کتاب از ناشران فعال در حوزه دین و اندیشه به شمار می‌رود. همچنین این نشر کتاب‌های در خور توجهی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، موسسه بوستان کتاب از ناشران فعال در حوزه دین و اندیشه به شمار می‌رود. همچنین این نشر کتاب‌های در خور توجهی درباره معصومان(ع) دارد. این نشر درباره امام رضا(ع) تا کنون 15 عنوان کتاب منتشر کرده است که این کتاب‌ها هم برای کودکان و نوجوانان و هم برای بزرگسالان تدوین شده است.

در میان این کتاب‌ها تعدادی چندین بار تجدید چاپ شده‌اند و تعدادی نیز هستند که مدت زیادی از انتشارشان نمی‌گذرد. در همین میان کتاب «سیره سیاسی امام رضا (ع) و مسئله ولایت عهدی» نوشته علی کارخانه جدیدترین کتابی است که این نشر در سال 92 درباره امام رضا (ع) وارد بازار نشر کرده است.

اما پرمخاطب‌ترین کتاب‌های این نشر هم با موضوع زندگی امام رضا(ع) مربوط به کتاب‌های کودکان و نوجوانان است و جلد 1 و جلد 4 کتاب حیات پاکان نوشته جواد محدثی با 6 بار تجدید چاپ و دوست مهربان کبوترها نوشته مجید ملامحمدی با 6 بار تجدید چاپ از پرفروش‌ترین کتاب‌های انتشارات بوستان کتاب درباره امام هشتم هستند.

این نشر همچنین دو کتاب در حیطه ادبیات داستانی با موضوع امام رضا (ع) دارد که کتاب‌های «اعجاز خاک» نوشته غلامرضا حیدری ابهری و «پشت پنجره فولاد» نوشته ابوالفضل طریقه دار از آن جمله هستند.

کتاب خاندان عصمت نوشته سیدتقی واردی، کتاب  دعبل خزاعی نوشته مصطفی قلی زاده، کتاب زیارت حضرت رضا(ع)به روایت اهل سنت نوشته محمدمحسن مروجی طبسی، سیمای اهل بیت (ع) در آیه مودت از نظر فریقین نوسته فدا حسین عابدی، سیمای اهل بیت (ع) در  نهج البلاغه نوشنه غلام رسول ومحسنی ارزگانی، قصه‌هایی کوچک از زندگی چهارده معصوم(ع) در دو جلد نوشته محمود  پوروهاب و مجید ملاّمحمدی و کتاب مسند امام رضا (ع) نوشته سید محمد جواد حسینی جلالی حدیث و معیارهای اقتصادی در تعالیم رضوی نوشته محمد حکیمی از دیگر کتاب‌های بوستان کتاب هستند که موضوع آنها درباره شیوه و سیره این امام بزرگوار است.

همچنین این نشر دو کتاب درباره خواهر بزرگوار این امام همام یعنی حضرت فاطمه معصومه (س) دارد و کتاب‌های« آمدی در شهر ما گل کاشتی» نوشته علی باباجانی و «حضرت معصومه (ع) و شهر قم» نوشته محمد حکیمی کتاب‌های این نشر درباره این بانوی بزرگوار است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها