امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 19
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45348
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 66
ابراهیم سلیمانی دبیر سومین جشنواره عکس حوزه در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه جشنواره ...

ابراهیم سلیمانی دبیر سومین جشنواره عکس حوزه در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه جشنواره عکس حوزه نخستین جشنواره ملی است که در موضوع روحانیت و حوزه‌های علوم دینی به صورت دو سالانه برگزار می‌شود، ابراز داشت: مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نظر به رسالت خویش، برای ثبت و ارائه تاریخ مصور روحانیت متعهد، سومین دوسالانه «عکس حوزه» را با همت هنرمندان عکاس ایران اسلامی برگزار می‌کند.

وی درباره برخی از اهداف برگزاری جشنواره عکس حوزه، افزود: تشویق جامعه هنری کشور و ترغیب هنرمندان عکاس فعال برای پرداختن به موضوع های مرتبط با حوزه و روحانیت و استفاده از ظرفیت گسترده هنر عکاسی برای ثبت و انتقال نقش روحانیت در موضوع دوسالانه از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

سلیمانی با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش تک عکس و مجموعه عکس برگزار می‌شود، گفت: روحانیت و علم، روحانیت و تبلیغ، روحانیت و انقلاب، روحانیت و راهبری سیاسی و اجتماعی، روحانیت و دفاع مقدس، روحانیت و فرهنگ و هنر از عناوین این جشنواره است.

وی با اشاره به اینکه آغاز ثبت‌نام و دریافت عکس‌ها از ابتدای آبان ماه جاری خواهد بود، ادامه  داد: آخرین مهلت ثبت نام و دریافت عکس ها تا 30 آبان ماه و داوری آثار نیز تا 10 دی ماه جاری انجام می‌شود که شرکت برای تمامی عکاسان اعم از حرفه‌ای و آماتور آزاد است.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی  Photohawza.eshragh.info مراجعه و یا با شماره 025371160 داخلی 5153 تماس حاصل کنند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها