امروز : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 17
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45354
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «براد پیت» که در فیلم «جنگ جهانی زد» نقش ناجی آمریکایی نوع بشر در برابر زامبی‌های خونخوار، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «براد پیت» که در فیلم «جنگ جهانی زد» نقش ناجی آمریکایی نوع بشر در برابر زامبی‌های خونخوار، بازی می‌کند، این بار برای تبلیغ فیلم «12 سال یک برده» به کارگردانی «استیو مک‌کوئین» به جشنواره فیلم تورنتو رفته است.
این فیلم قرار است 18 اکتبر به صورت محدود در آمریکا اکران عمومی شود.
«پیت» در حاشیه این جشنواره در جواب به این سؤال که آیا ادامه فیلم «جنگ جهانی زد» ساخته خواهد شد یا خیر؟، به خبرنگار نشریه سینمایی ورایتی گفت: بله در این باره صحبت‌هایی شده است.
وی افزود: ما ایده‌هایی زیادی در مورد ساخت ادامه این فیلم ارائه داده‌ایم. در صورتی که جلوتر برویم، ابتدا باید فیلمنامه را دریافت کنیم.
 «جنگ جهانی زد» که یکی از پرفروشترین فیلم‌های سال 2013 محسوب می‌شود، موفق‌ترین فیلم کارنامه‌ کاری «براد پیت» نیز محسوب می‌شود، البته علی‌رغم موفقیت اولیه این فیلم فروش آن به اندازه انتظار سازندگان آن نبود، این فیلم در گیشه جهان 553 میلیون دلار فروخت.
این فیلم با بودجه‌ای بالغ بر قریب به  200 میلیون دلار که پرفروش‌ترین فیلم درباره زامبی‌ها در تاریخ سینمای هالیوود است، داستان حمله زامبی‌ها به سراسر دنیاست.
در این فیلم انسان‌های سراسر دنیا از سوی ویروسی کشنده که منشاء آن از خاورمیانه است، تهدید می‌شوند که «براد پیت» به عنوان یک ناجی آمریکایی نوع بشر در خلال فیلم درمی‌یابد که اسرائیل با دیوار حائل (به عنوان سرزمین موعود) تنها جای امن در دنیاست.
در صحنه‌ای از فیلم مخاطب شاهد بالا رفتن زامبی‌ها از دیوار حائل است همان دیواری که حد فاصل میان رژیم صهیونیستی و مسلمانان مظلوم فلسطین است، گویی این زامبی‌ها همان مسلمانانی هستند که همیشه در فیلم‌های هالیوود به عنوان تروریست معرفی می‌شوند.
البته به نظر می‌رسد که آمریکا در فیلم‌هایش نیز علی‌رغم حمایت از متحد خود «اسرائیل» به گونه‌ای نیز می‌خواهد برتری خود را نیز به تصویر بکشد، آنچنان‌که در ادامه فیلم اسرائیل نیز در نهایت توسط زامبی‌ها تسخیر شده و این یک قهرمان آمریکایی است که می‌تواند با فداکاری خود جهانیان را از شر زامبی‌ها نجات دهد ولی در پایان نیز به روایت شخصت اصلی گفته می‌شود که این به منزله تمام شدن همه چیز نیست و هر لحظه خطر در کمین است آنهم از جانب دشمن فرضی که همواره صحه‌ای است بر سیاست‌های جنگ‌طلبانه آمریکا، هر جا که به کار سیاستمداران آمریکایی بیاید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها