امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 19
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45358
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بحث تولید این درام شرح حال گونه از چهار سال قبل آغاز شد و صنعت سینما مدت‌هاست که در فکر تولید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بحث تولید این درام شرح حال گونه از چهار سال قبل آغاز شد و صنعت سینما مدت‌هاست که در فکر تولید این فیلم سینمایی است.

اهل فن می‌گویند با انتخاب کامبرباخ برای بازی در نقش اصلی این فیلم، به زودی کلید فیلم‌برداری آن زده می‌شود. فیلم‌نامه اقتباسی فیلم را جیمز‌گری می‌نویسد.

این فیلم‌نامه براساس قصه کتاب پرخواننده و تحسین شده دیوید گران نوشته شده است و قصه زندگی پرسی فاوست را تعریف می‌کند.

پرسی فاوست مکتشف معروف و افسانه‌ای انگلیسی بود که در دهه بیست میلادی ناگهان ناپدید شد و دیگر کسی اطلاعی از وضعیت و سرنوشت او پیدا نکرد.

وی زمانی گم شد که در حال جست‌وجو برای پیدا کردن یک شهر مرموز و اسرار‌امیز به نام آز بود که خود او می‌گفت آن را در یک منطقه دور، کشف و پیدا کرده است.

جیمز گری امر کارگردانی «شهر گم شده آز» را نیز به عهده دار.د او قبل از این فیلم‌های «شب مال ماست» و «اودسیه کوچک» را ساخته است.

صنعت سینما از چهار سال قبل به دنبال تولید فیلمی سینمایی براساس قصه کتاب دیوید گران بوده است و حتی یک بار هم قرار بود با بازی براد پیت در نقش اصلی جلوی دوربین برود.

جیمز‌گری فیلم‌نامه اقتباسی «شهر گم شده آز»را تا اواخر فصل پائیز آماده خواهد کرد.گفته می‌شود کلید فیلم‌برداری فیلم هم در همان ایام زده خواهد شد.

بندیکت کامبرباخ با بازی در نقش شرلوک هلمز جوان در نسخه تازه تلویزیونی «شرلوک» ( که سه سال قبل تولید و پخش شد) به صورت یک بازیگر مطرح در آمد.

او تابستان امسال در نقش منفی اکشن علمی تخیلی «سفرهای ستاره‌ای به درون تاریکی» ظاهر شد و به نبرد با کاپیتان کرک و خدمه سفینه اینترپرایز پرداخت.

این بازیگر 37 ساله انگلیسی تازه از بازی در درام ضد تبعیض نژادی« 12 سال بردگی» فارغ شده است. کارگردان این فیلم استیو مک کوئین فیلم ساز سیاه پوست سینما است.

کامبرباخ که این روزها صدای خود را به یکی از کارکترهای اصلی انیمیشن کامپیوتری «پنگوئن‌های مادگاسکا»ر قرض داده و مشغول ضبط صدای خود برای این فیلم است، امسال درام اجتماعی« آگست: اسکار کانتی» را هم در کنار مریل استریپ و جولیا رابرتز به روی پرده سینماها می‌فرستد.

به نوشته سایت اینترنتی موویز،او دو قسمت دوم و سوم مجموعه فیلم فانتزی و اکشن «هابیت» را هم آماده نمایش دارد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها