امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45379
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 43
علی افراشته معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه کنترل دقیق هر ...

علی افراشته معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه کنترل دقیق هر ساختمان‌ پس از گذشت 15 سال از ساختش امری عادی در دنیا است، اظهار داشت: به دلیل گذشت 15 سال از عمر ساختمان مجلس شورای اسلامی، بررسی دقیق وضعیت این ساختمان در دستور کار قرار گرفت.

وی مستندسازی از ساختمان مجلس شورای اسلامی را یکی از دلایل بررسی وضعیت قعلی این ساختمان عنوان کرد و افزود: این مستندسازی‌ها به عنوان نقشه‌راه در اختیار کسانی‌ قرار خواهد گرفت که بخواهند تعمیرات یا تغییراتی در ساختمان ایجاد کنند.

افراشته به جلسه چهارشنبه هفته گذشته با طراحان ساختمان مجلس شورای اسلامی در زمینه بررسی وضعیت این ساختمان اشاره کرد و گفت: از آن زمان کنترل دقیق ساختمان مجلس آغاز شده و قرار است طراحان و مشاوران نظرات خود را درباره مدت زمان و هزینه تعمیرات ارائه کنند، البته ساختمان مجلس نیاز به تعمیرات آنچنانی ندارد و اگر هم تعمیراتی باشد جزئی است.

افراشته همچنین گفت که قرار است تا پایان هفته و پس از انجام کنترل دقیق میزان تعمیرات و هزینه آن توسط طراحان به مجلس اعلام شود.

در همین زمینه، سیدشریف حسینی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز در گفت‌وگو با فارس، درباره جزئیات تعمیرات ساختمان مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ساختمان خانه ملت مشکل چندانی ندارد، اظهار داشت: بحث تعمیرات فقط مربوط به شیشه‌های سقف صحن مجلس است.

وی اضافه کرد: به دلیل احتمال شکستگی و افتادن شیشه‌های سقف مجلس قرار بر این شد که شیشه‌ها تعویض و تعمیر شوند.

حسینی با اشاره به طراحی خاص ساختمان مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل طراحی خاص باید وسایل خاصی نیز برای دسترسی به سقف و ایجاد تغییرات یا تعمیرات در آن بکار گرفته شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس در رابطه با زمان تعمیرات و هزینه آن نیز اظهار داشت: در جلسه‌ای که قرار است بین آقای افراشته معاون اجرایی مجلس و طراحان ساختمان برگزار شود، مدت زمان تعمیرات و هزینه آن مشخص می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها