امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۲۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45387
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 48
منشی هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تخریب‌های صورت گرفته در روزهای پیش از انتخاب شهردار را ناپسند دانست و تاکید کرد هیچ جناحی حق ندارد با تخریب ...

منشی هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تخریب‌های صورت گرفته در روزهای پیش از انتخاب شهردار را ناپسند دانست و تاکید کرد هیچ جناحی حق ندارد با تخریب دیگری رای بیاورد.
هادی ساعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به جلسه انتخاب شهردار در شورای شهر گفت: یکی از مهمترین جلسات شورای شهر، همیشه جلسه اول و موضوع انتخاب شهردار است. این جلسه در شورای تهران هم جلسه خوب و پرباری بود.
وی درباره نحوه مدیریت جلسه توسط هیئت رئیسه جدید شورا گفت: ما بعد از سالیان سال توانستیم جلسه هیئت رئیسه را برگزار کنیم و اعضای هیئت رئیسه شورا در آن جلسه با همدیگر درباره چگونگی برگزاری جلسه انتخاب شهردار بحث کردند و به جمع بندی رسیدیم و به همین دلیل، این جلسه مهم بسیار منظم برگزار شد.
ساعی درباره انتخاب مجدد قالیباف به عنوان شهردار تهران گفت: شهردار اکنون دیگر انتخاب شده و همه ما وظیفه داریم از او حمایت و کمک کنیم، به شرطی که خود شهردار هم بخواهد از اعضای شورای شهر کمک بگیرد و بداند که شهردارِ شورای شهر است و باید همراهی و همدلی داشته باشد.
وی ادامه داد: انصافا قالیباف در دوره قبل هم تمام نظرات شورا را مد نظر قرار می داد و در بیشتر کارها نظرات اعضای شورا را هم دخیل می کرد، اما بدنه شهرداری هم باید کمی بیشتر به این موضوع پایبند شوند که باید شهر را با مصوبات شورای شهر اداره کنند.
عضو شورای شهر درباره فضاسازی های رسانه ای قبل از انتخاب شهردار گفت: تخریب ها نسبت به هر دو طرف صورت گرفته و من به عنوان یک شخص مستقل چنین رقابتی را از هیچ یک از دو جناح نمی پسندم.
ساعی تاکید کرد: من برای هیچ فرد و جناحی این حق را قائل نیستم که بخواهد با این تخریب ها رای بیاورد. به رغم اینکه هر دو کاندیدای اصلی انصافا اخلاق را رعایت کردند، اما متاسفانه بی اخلاقی هایی هم از سوی عده ای دیده شد.
وی درباره تغییر آرای اعضای شورای شهر در مرحله دوم رای گیری برای انتخاب شهردار گفت: اعضا با سبک سنگین کردن برنامه ها و کاندیداها به این نتیجه رسیدند که به آقای قالیباف رای بدهند. البته آقای هاشمی هم گزینه بسیار خوبی بودند و این نشانگر توانمندی هر دو گزینه و حامیان آنها است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها