امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4539
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 155
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه هم اندیشی پاسداران اهل قلم در خانه موزه شهید مطهری برگزار شد. این ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه هم اندیشی پاسداران اهل قلم در خانه موزه شهید مطهری برگزار شد. این جلسه که با حضور پاسداران اهل قلم و تعدادی از برترین نویسندگان پاسدار برگزار شد رمز و رازهای ماندگاری و اثربخشی قلم و بیان شهید مطهری (ره) مورد هم اندیشی و نقد و نظر قرار گرفت.

حجه الاسلام و المسلمین رضوانی نسب معاون آموزشی بنیاد شهید مطهری به عنوان سخنران این مراسم به رازهای ماندگاری قلم و بیان شهید مطهری اشاره کرد و گفت: گزینه های مختلفی در رمز و رازهای ماندگاری و اثربخشی قلم و بیان شهید مطهری (ره) دخیل بودند که می توان به مواردی مانند بیان کردن کلام از قرآن و روایات اهل و بیت، تقوا و خلوص نیت در کار، وارد نمودن تعقل در نگرش به مسائل دینی، امتزاج قلم با روح علمی، پاسخگو بودن مباحث ایشان به سئولات و مقتضیات زمان،  ارتباط با انسان های صالح،  قلم روان و روحیه انقلابی شهید اشاره کرد.

وی ادامه داد: روحیه حماسی و ضد استکباری، همراهی روش با دانش، قدرت تفکر بالای شهید، آشنایی با عرفان اسلام، اعتدال در اندیشه، آشنایی با اسلام ناب، دوراندیشی و جلوتر از زمان حرکت کردن، عشق به ائمه و توجه به تمام وجوه انسان و استعدادهای او هم از رازهای ماندگاری قلم و بیان شهید مطهری هستند.

در پایان این جلسه سردار آسودی معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه ضرورت پرداختن این رمز و رازها را یادآور شده و عنوان کرد: باید به تمام زوایای این رمز و رازها و دلائل ماندگاری آثار استاد مطهری پرداخته شود و در این خصوص پاسداران اهل قلم باید نقشی اساسی ایفا نمایند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها