امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45405
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «محمود عباس» در دیدار با «جان کری» در خصوص مذاکرات سازش گفت‌وگو کرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «محمود عباس» در دیدار با «جان کری» در خصوص مذاکرات سازش گفت‌وگو کرد و کری از وی خواست تا مذاکرات مستقیم با اسرائیل را فشرده سازند.

برخی مسئولان وزارت خارجه آمریکا گفتند که کری و عباس به مدت سه ساعت گفت‌وگو کردند که دو ساعت آن در پشت‌ درهای بسته در یکی از هتل‌های بزرگ لندن صورت گرفت.

این نخستین نشست بین کری و عباس از زمان ازسرگیری مذاکرات مستقیم سازش بین اسرائیل و فلسطینیان بود که از اواخر جولای گذشته ازسر گرفته شده است.

وی افزود که در این نشست راهکارهای افزایش گفت‌وگوهای جاری بین فلسطینیان و اسرائیل و موفقیت آن بررسی شد.

کری عصر دیروز پس از دو روز سفر به پاریس، وارد لندن شد. وی در پاریس نیز در دیدار با همتایان سعودی، قطری و مصری خود که به عنوان نمایندگان کمیته طرح صلح عربی به پاریس آمده‌ بودند، درباره مذاکرات سازش بین فلسطینیان و رژیم صهیونیستی گفت‌وگو کرد و پس از آن در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها برای ادامه مذاکرات مستقیم صلح مصمم هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار