امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45409
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 55
بازیگر مطرح و موفق این روزهای تلویزیون و سینما در گفت وگو با ستاد خبری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان، درباره حضور در فیلم ...

بازیگر مطرح و موفق این روزهای تلویزیون و سینما در گفت وگو با ستاد خبری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان، درباره حضور در فیلم های کودکانه عنوان کرد : در این دو سه ساله خیر چند تجربه حضور در فیلم های کودک و نوجوان را داشته ام و تجربه خوب و موفقی بود . باید در حین همبازی شدن با کودکان در آثار هنری مواظب بود که بتوان با آنها ارتباط درست و خوبی برقرار کرد . کودکان روحیه لطیفی دارند و باید در حین کار با آنها مواظب بود که این روحیه دچار آسیب و لطمه نشود .

بازیگر سادگیتو فراموش نکن با اشاره به این مسئله که کار با بازیگر کودک نیازمند دانش و تخصص ویژه است گفت : برخی از دوستان کارگردان بدون توجه به روان شناسی کار با کودک فقط تلاش می کنند فیلمبرداریشان بدون توجه به آمادگی کودک بازیگر فیلم انجام شود و به خودشان اجازه می دهند هر رفتاری را با کودک انجام بدهند که این به هیچوجه رفتار حرفه ای و درستی نیست و باید با صبر و حوصله و خلق خوش با کودکان برخورد داشت .

بازیگر دودکش با اشاره به موفقیت فرمول ایجاد دوستی و رفاقت با بازیگران کودک تاکید کرد : در تمام فیلم هایی که بازیگر کودک روبه رویم بازی داشتند با آنها دوست و رفیق شدم و یک رابطه عاطفی به وجود آمده است . در فیلم سادگیتو فراموش کن ، کارگردان فیلم جلال فاطمی نیز یک ارتباط خوب و صمیمانه با بازیگران کودکش به وجود آورد . همین سبب شد نتیجه کار قابل قبول و مناسب باشد .

بیست و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامیداشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها