امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45429
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 80
حجت الاسلام جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فشار ...

حجت الاسلام جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فشار روزنامه‌های اصلاح طلب برای اخراج الهه راستگو از حزب متبوعش به دلیل رای به قالیباف اظهار داشت: اصلاح طلبان افرادی بی‌انصاف هستند که حتی اعضای خود را نیز توبیخ می‌کنند.

شجونی با بیان اینکه آنها در حالی از شهردار شدن محسن هاشمی حمایت کردند که وی رد صلاحیت شده بود و کدام شهروند تهرانی حاضر بود که وی شهردار شهرش باشد، افزود: اصلاح طلبان برای شهردار شدن هاشمی بسیار تلاش کردند اما موفق نشدند.

عضو جامعه روحانیت مبارز به اقدامات خارج از اعتدال توفیقی اشاره کرد و گفت: توفیقی در حالی که هنوز سرپرست وزارت علوم است و وزیر هم نشده همه را قلع و قمع می‌کند و در واقع در حالی که روحانی با کلید آمده این افراد با داس به میدان آمده‌اند.

وی ادامه داد: بنده اخیراً در دانشگاه امام صادق به آقای مهدوی کنی، رئیس این دانشگاه گفتم اگر آنها قدرت داشته باشند شما را نیز از ریاست این دانشگاه عزل می‌کنند.

شجونی اقداماتی همچون فشار برای اخراج راستگو را دیکتاتوری اصلاح‌طلبی توصیف کرد و یاد آور شد: روحانی باید مراقب باشد که فریب این جریان را نخورد چراکه رهبری خواسته‌اند که همه به رئیس جمهور کمک کنند اما متاسفانه دوستان آقای رئیس جمهور برخلاف این، اقدام می‌کنند.

عضو جامعه روحانیت مبارز اقدامات اخیر اصلاح طلبان را تفتیش عقاید و فشار روزنامه‌های اصلاح طلب برای اخراج راستگو را افراطی‌گری عنوان و تصریح کرد: آنها در شورای شهر به آقای جدیدی پست می‌دهند و انتظار دارند که به قالیباف رای ندهد که این خلاف شعار اعتدال است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها