امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45434
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نهاجا، امیر خلبان عزیز نصیرزاده معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نهاجا، امیر خلبان عزیز نصیرزاده معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با اشاره به روند رو به رشد خودکفایی در این نیرو گفت: آموزش، محوری و اصولی‌ترین مبحث هر سازمان است که در نیروی تخصصی و تجهیزات محوری مانند نیروی هوایی ارتش از جایگاه بسیار بالایی نیز برخوردار است.

وی افزود: نیروی هوایی ارتش امکانات و تجهیزات پیچیده‌ای در اختیار دارد و نیروی انسانی که با این گونه تجهیزات کار می‌کند، باید نیرویی ماهر، متعهد و با دانش و آگاهی بالایی باشد.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر اینکه بعد از انقلاب اسلامی، تمامی مراحل آموزش خلبانی در داخل کشور انجام می‌شود، ادامه داد: دانشکده خلبانی نهاجا کاملا نهادینه شده و زیرساخت‌های لازم برای آموزش خلبانی دیگر کشورهای منطقه در نیروی هوایی وجود دارد ولی تصمیم برای پذیرش و یا عدم پذیرش  خلبانان دیگر کشورها به عهده ستادهای بالاتر است. 

وی خاطر نشان کرد: هر روز با توجه به نیازی که احساس می‌شود تلاش داشته‌ایم وضعیت آموزه‌هایمان را غنی‌تر کنیم و با استفاده از تجربه‌های دیگر کشورها بیشتر به سمت استاندارد بین‌المللی در این زمینه حرکت کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار