امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45440
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامحسین اسماعیلی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه قائم‌مقام دیوان عالی کشور و ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامحسین اسماعیلی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه قائم‌مقام دیوان عالی کشور و رئیس دادگاه عالی انتظامی قضات در خصوص اظهارات پورمحمدی مبنی بر اینکه اولویت کاری وی ساماندهی وضعیت سازمان زندانها است گفت: آنکه ما از وزیر دادگستری انتظار داریم مربوط به دو حوزه دولت و مجلس می‌شود.

وی افزود: در حوزه دولت بحث پشتیبانی مالی و انتقال زندانها به خارج از شهرها و در حوزه مجلس در ارتباط با اصلاح قوانین و مقرراتی که می‌توانند زمینه‌ساز کاهش جمعیت کیفری و کاهش ورود به زندانها شود باید اولویت وزیر دادگستری قرار گیرد. 

رئیس سازمان زندانها در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، مبنی بر اینکه بحث خروج زندانها از شهرها به کجا کشید گفت: ما در تهران زندان نداریم یک زندان در خارج از شهر به بهره‌برداری رسیده و حدود 8 هزار زندانی را منتقل کرده‌ایم.

رئیس سازمان زندان‌ها افزود: فاز دوم همین زندانها و تأسیس اردوگاه‌های مواد مخدر در دستور کار قرار دارد البته پیش‌بینی ما احداث این اردوگاه‌ها و زندانها ظرف سه ماه آینده است اما در صورتی که به ما پول بدهند این موضوع محقق می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها