امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45444
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دوره توانمندسازی سمن‌های جوانان به همت اداره کل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دوره توانمندسازی سمن‌های جوانان به همت اداره کل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان و با حضور مسئولان، کارشناسان و نمایندگان 120 سمن مرتبط با حوزه علمی و پژوهشی، در راستای سیاست‌های هم افزایی و توانمندسازی سمن‌های جوانان و توسعه مشارکت آنان در عرصه‌های اجتماعی برگزار می‌شود.

دوره‌های توانمند سازی تخصصی سمن‌های جوانان با اهداف آموزش، ارتقای مهارت و ظرفیت سازی، فراهم آوردن بستری مناسب جهت هم فکری و هم اندیشی سمن‌های جوانان و زمینه سازی جهت ارتباطات مستمر و پایدار با هر یک از دبیران به منظور ارتقای سطح آگاهی سمن‌های جوانان، طی 6 دوره و در حوزه‌های مختلف در سطح کشور برگزار می‌شود.

از جمله کارگاه های تخصصی پیش بینی شده در دوره علمی و پژوهشی می‌توان به کارگاه تخصصی تسهیل کارگروهی،کارگاه پروژه و گزارش نویسی، کارگاه برنامه نویسی استراتژیک و عملیاتی، کارگاه تولید محتوای الکترونیکی و کارگاه ویژگی‌های خلاق یک سمن علمی و پژوهشی اشاره کرد.

تاکنون 4 دوره توانمندسازی سمن های جوانان در حوزه های سلامت و آسیب های اجتماعی، رسانه و فضای مجازی، گردشگری،حفظ میراث فرهنگی و محیط زیست و اشتغال و کارآفرینی در سطح کشور برگزار شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها