امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45455
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 178
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه در پایان مذاکرات خود با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه در پایان مذاکرات خود با "ولید المعلم" وزیر امور خارجه سوریه اعلام کرد که هرچه می‌گذرد، نیروهای سیاسی بیشتری در جهان از مواضع روسیه در این خصوص که روش نظامی و توسل به زور برای حل و فصل مناقشه در سوریه بسیار خطرناک است، حمایت می‌کنند.

وزیر خارجه روسیه گفت: هر چه می‌گذرد، رجال سیاسی و مقامات کشورهای بیشتری از ارزیابی ما در این خصوص که سناریوی نظامی برای حل بحران در سوریه باعث سرایت پدیده تروریسم به کشورهای همسایه آن و همچنین سیل بیشتر آوارگان سوری خواهد شد، حمایت می‌کنند و تازه این مسئله بعد از اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص هدف آنها برای حمله نظامی به سوریه است.

لاوروف همچنین اعلام کرد که مقامات مسکو از پیشنهاد "بان کی مون" دبیرکل سازمان ملل در مورد بازگشت بازرسان بین‌المللی برای پایان دادن به ماموریتشان به سوریه حمایت می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار