امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45463
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درمتن حکم صادر شده برای محمدرسول صادقی آمده است: نظر به سوابق ارزشمندتان در حوزه هنر و رسانه، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درمتن حکم صادر شده برای محمدرسول صادقی آمده است: نظر به سوابق ارزشمندتان در حوزه هنر و رسانه، به موجب این حکم به سمت مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری منصوب می¬شوید. با شناختی که از شما دارم، امیدوارم که بتوانید از طریق تعامل سازنده با رسانه‌ها و ایجاد ارتباط عاطفی و موثر با اهالی سینما، در ایجاد روح امید، آرامش و همدلی در جامعه پر افتخار سینمایی کشور گام‌های موثری بردارید. توفیقات روز افزون‌تان را در خدمت به فرهنگ و هنر ایران اسلامی از خداوند متعال خواهانم.

"محمدرسول صادقی"متولد 1356در شهر تهران و فارغ‌التحصیل رشته خبرنگاری است. او فعالیت‌ رسانه‌ای خود را به عنوان روزنامه‌نگار از سال 1373 آغاز و در نشریات و روزنامه‌هایی چون: معیار، اخبار، گزارش روز، همشهری، انتخاب، جام‌جم، سینما، و... به عنوان خبرنگار، منتقد، نویسنده و دبیر قلم زده و سردبیر رسانه‌هایی چون: سایت ایران تئاتر، سایت رودکی و ماهنامه خانه‌ هنرمندان ایران بوده است .

او تاکنون؛ مدیرروابط عمومی و امور بین‌الملل خانه‌ی هنرمندان ایران (در دو مقطع)، مدیرروابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، مدیرروابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، معاون تولید هنری بنیاد رودکی، و نیز مدیر روابط عمومی چندین دوره از جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، جشنواره بین المللی نمایش‌های آئینی- سنتی، جشنواره بین المللی نمایش¬های عروسکی تهران- مبارک، جشنواره ملی تئاتر مقاومت، جشنواره ملی تئاتر خیابانی مریوان، جشنواره هنرهای اسلامی، همایش سراسری آئین¬های عاشورایی، جشنواره تئاتر رضوی، جشنواره تئاتر پلیس، نخستین جشنواره فیلم پلیس و... بوده است.

وی علاوه بر این عضویت در انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، عضو هیات موسس و رئیس هیات مدیره انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر است؛ ضمن آنکه وی در سال های 82 تا 84 به عنوان عضو شورای مشورتی و رسانه‌ای با مرکز سیما فیلم همکاری داشته است.

در کارنامه حرفه ای صادقی مشاوره رسانه‌ای و روابط عمومی چند پروژه سینمایی و تلویزیونی همچون: مجموعه‌های "میوه ممنوعه"، " اشک‌ها و لبخندها" ، "در مسیر زاینده رود" ، "زمانه" ، فیلم سینمایی "کیفر" و... دیده می‌شود.

او در حال حاضر نیز عضو هیات امنای آکادمی استاد حمید سمندریان است.

براساس این گزارش، پیش از این حمیدرضا دیبایی به مدت 6 سال (دو سال پایانی مدیریت جعفری جلوه و دوره شمقدری به طور کامل) مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی بوده است.
انتهای پیام/

                                                                             
برچسب ها:
آخرین اخبار