امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45489
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 44
اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره جلسه انتخاب شهردار در شورای شهر گفت: جلسه خوبی بود و به نظرم نهایتا به یک رای منصفانه ای که ...

اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره جلسه انتخاب شهردار در شورای شهر گفت: جلسه خوبی بود و به نظرم نهایتا به یک رای منصفانه ای که انتظار می رفت رسیدیم.

وی ادامه داد: به نظرم بسیاری از عزیزان از همان ابتدا می خواستند به قالیباف رای بدهند و اگر رای گیری در فضای بازتری انجام می شد، ‌رای قالیباف حتما بسیار بیشتر از این بود.

شاکری گفت: در تکرار رای گیری، به علت شکسته شدن فضای اولیه افراد موفق شدند از زیر فشار سنگین اطرافیانشان رها شوند و رای واقعی خود را بدهند و اگر این اتفاق در جلسه انتخاب رئیس شورا هم می افتاد،‌ به نظرم چمران هم رای می آورد.

وی افزود: امیدواریم از این پس دوستان به رای گیری به عنوان یک مکانیزم انتخاب آزادانه نگاه کنند و هیچ جناحی سعی نکند انتخاب آزادانه را محدود کند، بلکه بکوشیم تا فضایی را ایجاد کنیم که هر کسی به انتخاب واقعی خود بر اساس عقیده اش رای بدهد.

این عضو شورای شهر درباره احتمال انتصاب محسن هاشمی به عنوان مدیر یکی از زیرمجموعه های شهرداری به وی‍ژه در حوزه حمل و نقل و مترو گفت: این بستگی به قالیباف دارد که این انتخاب را بکند یا خیر. البته ما با محسن هاشمی هم در این خصوص حرف زده ایم و معتقدیم افرادی که در حد تصدی شهرداری تهران توانایی دارند، می توانند در سمت های دیگری مورد استفاده قرار بگیرند و با تجربیاتی که دارند، می توانند برای مدیریت شهری مفید واقع شوند.

وی تاکید کرد: موضوع اصلی برای ما،‌ نحوه بهبود امور شهری مردم با این انتخابات است. مردم به یک کار جهادی بزرگ معتقدند و انتظار تداوم آن را دارند. امیدواریم این اتفاق با فعالیت شورای شهر چهارم و کارآمدی که از خود نشان داده، رخ دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار