امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 29
۱۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45491
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مرحله مقدماتی مسابقات بازی‌‌‌های رایانه‌ای( جام دیجیتال) از پانزدهم شهریورماه در کشور آغاز شده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مرحله مقدماتی مسابقات بازی‌‌‌های رایانه‌ای( جام دیجیتال) از پانزدهم شهریورماه در کشور آغاز شده و توانسته علاقمندان به بازی‌های رایانه‌ای را به گود رقابت بکشاند.

امسال، دومین دوره از مسابقات بازی‌های رایانه‌ای(جام دیجیتال) در حال برگزاری است، با این تفاوت که در سال جاری بازی‌های کانتر و دوتا به صورت گروهی برگزار شده و زنان نیز با بازی رایانه‌ای"بلور" به عرصه رقابت در زمینه بازی‌های رایانه‌ای وارد شده‌اند.

بر این اساس، قرار است تا 28 شهریورماه نفرات برتر هر استان برای صعود به مرحله نهایی معرفی شوند؛ ضمن اینکه در تهران نیز همزمان با سراسر کشور، 4 نمایندگی، برگزارکننده این مسابقات هستند که هر یک با معرفی نفرات و تیم‌های برتر، 4 سهمیه را به خود اختصاص می‌دهند.

در عین حال، یک سهمیه در استان تهران نیز به رقابت افرادی اختصاص خواهد یافت که در روزهای ابتدایی هفتمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال در مهرماه، به رقابت خواهند پرداخت؛ در واقع رقابت‌کنندگان افرادی هستند که به هر دلیل از ثبت نام در مسابقات مقدماتی باز مانده و می‌توانند یک بار دیگر شانس خود را برای برنده شدن در این مسابقات امتحان کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار