امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45498
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ریاض المالکی» وزیر امور خارجه دولت انتصابی تشکیلات خودگردان فلسطین در اظهاراتی به رادیو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ریاض المالکی» وزیر امور خارجه دولت انتصابی تشکیلات خودگردان فلسطین در اظهاراتی به رادیو فلسطین گفت که هیئت وزرای عربی در دیدار دیروز یکشنبه با «جان کری» در پاریس بر حمایت از مذاکرات صلح برای دستیابی به پایان اشغالگری اسرائیل و تشکیل دولت فلسطین تاکید کرد.

وی افزود که کری در این دیدار پایبندی دولت آمریکا بر پیگیری مذاکرات به منظور دستیابی به توافق ظرف مدت 6 تا 9 ماه را مورد تاکید قرار داد.

وی اظهار داشت: ما اقدامات اسرائیل اعم از فعالیت‌های شهرک‌سازی، تخریب منازل، قتل افراد بی‌گناه و تجاوزات به اماکن مقدس را مطرح کردیم.

مالکی همچنین تصریح کرد که کری به ادامه تلاش‌ها برای رفع موانع و عدم ناامیدی از تحقق نتایج مثبت تشویق کرد و وعده داد که واشنگتن در این امر دخالت موثرتری خواهد داشت.

به گفته مالکی همچنین تصمیم گرفته شد که نشست دیگری با هیئت وزرای عربی به ریاست قطر در اواخر اکتبر آینده به منظور پیگیری روند مذاکرات با اسرائیل، برگزار شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها