امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45504
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروهی از افراد مسلح فعال در سوریه صبح امروز دوشنبه با چندین خمپاره،‌ مناطق ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروهی از افراد مسلح فعال در سوریه صبح امروز دوشنبه با چندین خمپاره،‌ مناطق «الخضر» و «باب سباع» در بافت قدیمی شهر حمص را بمباران کردند که چند کشته و زخمی در پی داشت.

از طرفی، یک منبع محلی از ناکامی تلاش افراد مسلح برای نفوذ به شهر «تدمر» خبر داد و افزود: نیروهای ارتش سوریه با هوشیاری از فرار تروریست‌ها از باغستان‌های اطراف شهر تدمر و نفوذ به داخل این شهر جلوگیری کردند.

این گزارش حاکی است که هم اکنون تروریست‌ها موجود در کوی الوعر در شهر حمص بدون هیچ اقدام قابل ذکری، تجمع یافته‌اند و این امر بیانگر زمینه سازی برای آغاز عملیات جدید است. هم اکنون آرامش شکننده‌ای بر کوی الوعر شهر حمص سایه انداخته است.

در حمله یگان‌هایی از نیروهای ارتش سوریه به تعدادی از مقرهای تجمع افراد مسلح در مناطق «القرابیص»، «القصور»، «الحولة» و «الزعفرانه» تعدادی از تروریست‌ها کشته و شمار دیگری دستگیر شدند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها