امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45517
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
امیر عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت داماش گفت: برخی از بازیکنان ما از اینکه برخی از ...

امیر عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت داماش گفت: برخی از بازیکنان ما از اینکه برخی از هواداران در فیس‌بوک از آنها انتقاد کرده‌اند گله‌مند هستند. به آنها گفتم هوادار واقعی داماش تیم را در کوران مسابقات حمایت می‌کند و آنها باید بدانند که بازیکنان با شرایط نداری ما ساخته‌اند و در حال حاضر آنها بهترین نفراتی هستند که داماش می‌توانسته جذب کند. بازیکنان با نداری ما ساخته‌اند و صدایشان هم درنمی‌آید و آبروی ما را هم نمی‌برند.

وی در مورد اینکه فصل گذشته در همین مقطع امید هرندی را به دلیل نتایج ضعیف برکنار کرد، گفت: شرایط دو فصل متفاوت است. ما فصل گذشته آخر فصل با سپاهان بازی کردیم در حالی که در ابتدای این فصل بازی کردیم. ما با امید هرندی 6 گل از فجر خوردیم و پیکانی را بردیم که آخر فصل سقوط کرده بود. در حالی که در این فصل با فجر مساوی کردیم و یقه سپاهان را هم گرفتیم. فصل گذشته هرندی بازیکنانی مثل جهانبخش و حسین ابراهیمی داشت اما اکنون ما مهدوی و آبشک را به دلیل مصدومیت نداشتیم. گاهی اوقات برخی کارشناسی می‌کنند که نظرشان محترم است. اما برخی پول می‌گیرند که کارشناسی کنند که در آن صورت معنا و مفهوم خاصی دارد. ضمن اینکه هنوز ما دشمنانی داریم که می‌خواهند تیم ما را نابود کنند.

عابدینی تصریح کرد: من از شرایط کنونی تیم داماش راضی هستم و جایگاه ما در این فصل بدتر از فصل گذشته نخواهد بود.

مدیرعامل داماش در مورد کسر یک امتیاز از این تیم گفت: این یک امتیاز را پس می‌گیریم زیرا کسر امتیاز خلاف قانون فیفاست.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس در مورد دربی 77 گفت: از نظر فنی اولین بار بود که خط دفاع دو تیم 65 متر با یکدیگر فاصله داشتند این اتفاق در فوتبال نوین منفور شده است. فاصله دو خط دفاع ماکزیمم 40 متر است. اما پرسپولیس و استقلال فضاسازی به حریف را به جای پشت خط دفاعی به جلوی خط دفاع داده بودند. اگر هم 10 تا 15 متر فاصله خط دفاع با دروازه‌بان باشد خواهید دید چه اتفاقی می‌افتد و دو تیم به بازی مستقیم دلخوش کرده بودند. به خصوص استقلال که دو بازیکن کناره خود را نداشت تا بتوانند سانتر کنند. به همین دلیل بازی مستقیم از هافبک و دفاع به مهاجم را در دستور کار خود قرار دادند. آنچه در زمین دیدیم فوتبال نبود. جنگ برای بقا و نباختن بود.

وی ادامه داد: بازیکن و مربی هر دو تیم باید به هوادارانشان پاسخگو باشند. به همین دلیل نمی‌خواهند در جیب هوادارشان باخت بگذارند. زیرا می‌دانند در آن صورت هوادار آنها باید در کوچه و خیابان پاسخگوی هوادار حریف باشد. پس ترس از نباختن در این بازی سنگینی می‌کرد. البته این بازی یک مزیت خوب هم داشت و آن هم استفاده از داور جوان و خوب بود.

عابدینی تصریح کرد: داور بیشتر مدیریت می‌کرد تا داوری وگرنه می‌توانست یکی دو بازیکن را با کارت قرمز مستقیم اخراج کند. من شنیدم هواداران دو تیم فحاشی هم کرده‌اند البته از تلویزیون چیزی نشنیدم. با این حال همین که هواداران دو تیم به داور و مسئولان برگزاری مسابقه کاری نداشتند و آنها را به چالش نکشیدند خوب است. به قول فردوسی‌پور که در جریان بازی گفت بازی آنقدر حوصله‌سربر بود که تماشاگران دو تیم به یکدیگر پرداختند.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس در مورد خوابیدن شیرینی روی نیمکت در جریان بازی گفت: ظاهرا شیرینی قبل از بازی آنقدر استرس داشته که در جریان بازی بیخوابی او را از پا انداخته بود. شاید اگر سر و صدایی نبود او به طور کامل می‌خوابید. من یادم می‌آید زمانی که پروین روی نیمکت پرسپولیس می نشست از شدت استرس مدام پاهایش به هم می‌خورد. فرقی هم نمی‌کرد با چه حریفی بازی کنیم. خوردبین هم همیشه هوشیار بود و لحظه و ثانیه‌ای را از دست نمی داد.

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ در مورد وضعیت تیم ملی گفت: کی‌روش ظاهرا از فدراسیون ناامید شده است و به همین دلیل از دفتر رئیس‌جمهور و دفتر وزیر درخواست ملاقات کرده بود. من اگر جای کفاشیان بودم و مربی تیم ملی چنین کاری را انجام می‌داد همین امروز او را برکنار می‌کردم. مگر در سه بازی جام جهانی چه کاری می‌خواهیم انجام دهیم؟

وی افزود: من می‌نویسم که تیم ملی در جام جهانی حداکثر 4  امتیاز می‌گیرد. ما 9 امتیاز نمی‌گیریم. این 4 امتیاز را هم با قلعه‌نویی و مایلی‌کهن هم می‌توانیم بگیریم. کی‌روش فکر می‌کند ما بضاعت مدیریت در فوتبال را نداریم. زمانی من در مورد افشین قطبی گفتم او یک هنرپیشه است تا یک مربی و آن زمان خیلی‌ها این مسئله را قبول نکردند. اما بعد از آن این حرفم را قبول کردند. اکنون هم می‌گویم کی‌روش کاربلد است اما ما را باور ندارد و به این باور رسیده که فوتبال ما دست فوتبالی‌ها نیست و نمی‌توانیم در فوتبال مدیریت کنیم.

عابدینی در مورد صحبت‌های اخیر کی‌روش در مورد لیگ که گفته بود همه نظر تاج و من را می‌دانند، گفت: رئیس سازمان لیگ باید لیگ را برگزار کند و کی‌روش هم اگر اعتراضی دارد باید حرفش را به سرپرست تیم ملی یا رئیس تیم‌های ملی بگوید. ما که نمی توانیم لیگ را به خاطر سه بازی تعطیل کنیم آن هم در حالی که این همه هزینه در لیگ انجام شده است.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها