امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45538
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار حوزه اجزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درحالی که دبیرکل حزب اسلامی کار در خصوص اخراج یا عدم اخراج «الهه ...

به گزارش خبرنگار حوزه اجزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درحالی که دبیرکل حزب اسلامی کار در خصوص اخراج یا عدم اخراج «الهه راستگو» اظهار بی‌اطلاعی می‌کند، یک روزنامه اصلاح‌طلب در مطلبی مدعی شده است عملکرد الهه راستگو در روند انتخاب شهردار تهران روزگذشته ـ همزمان با انتخاب شهردار تهران ـ مورد بررسی قرار گرفت و مقررشد امروز در جلسه‌ای به شکل رسمی اخراج وی از حزب کار اعلام شود.

این درحالیست که کمالی (دبیرکل حزب) در گفت‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه باید این موضوع در جلسه حزب اسلامی کار مورد بررسی قرار گیرد و در کمیته انضباطی بررسی شود نیز درباره علت این دیکتاتوری جریان اصلاح‌طلب که با فشار رسانه‌ای قصد خط دهی به این حزب مستقل را دارند، سکوت کرد.

همچنین مهدی جعفری عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد اخراج یا عدم اخراج الهه راستگو از این حزب اظهار داشت: بحث اخراج خانم راستگو مطرح است اما این موضوع باید در جلسات حزب اسلامی کار مورد بررسی قرار بگیرد که ما عصر امروز دوشنبه 18 شهریور جلسه هفتگی داریم.

این عضو حزب کار گفت:‌ ما معتقدیم اقدام  خانم راستگو در جریان انتخاب شهردار تهران حرکتی خودسرانه بوده و تلاش‌های فراوان حزب اسلامی کار در حمایت از محسن هاشمی را به هدر داد.

برپایه این خبر، الهه راستگو نیز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن اظهار بی‌اطلاعی از تصمیم شورای مرکزی حزب کار در مورد رای خود به محمدباقر قالیباف برای شهرداری تهران اظهار داشت: دو گزینه بیشتر نداشتیم. اگر گزینه‌های دیگری بود شاید می‌توانستیم وقت بیشتری بگذاریم اما به هر حال به نظر بنده تنها شخصی که می‌توانست به شهر تهران کمک کند آقای قالیباف بود.

راستگو همچنین گفته است «بنده وامدار مردم هستم بنابراین وامدار هیچ حزب و گروهی نخواهم بود؛ من از روز اول در برابر خداوند متعال قسم خورده‌ام و به آن عمل خواهم کرد؛ آقای مسجدجامعی گفته‌اند که من خائن هستم بنابراین باید مشخص شود که بنده به چه چیزی خیانت کرده‌ام؛ به رای مردم یا چیز دیگری.»

بنابراین گزارش، اظهارات عضو شورای مرکزی این حزب درحالی مطرح شده است که در  مرامنامه حزب اسلامی کار هدف «برقراری عدالت اجتماعی» و «توسعه مشارکت سیاسی و اجتماعی» عنوان شده و بر نفی هرگونه استثماری تاکید شده است.

همچنین در این مرامنامه از توسعه و تحکیم آزادی‌های سیاسی و دفاع از آزادی قلم و بیان و ... یاد شده است.
گفتنی است همچنین حجت الاسلام جعفر شجونی یک عضو جامعه روحانیت مبارز نیز در این باره به خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: تفتیش عقاید مصداق افراطی‌گری است و تلاش برای اخراج راستگو به دلیل بیان دیدگاهش بیانگر دیکتاتوری اصلاح‌طلبان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها