امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4554
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 92
علی‌اصغر علیمردانیان مسئول شعبه بانک صادرات نمایشگاه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ارائه ...

علی‌اصغر علیمردانیان مسئول شعبه بانک صادرات نمایشگاه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ارائه آماری از بن‌کارت‌های دانشجویان و طلاب اظهار داشت: بن‌کارت‌های شارژ شده حدوداً 360 عدد بودند و حدود 120 تا 150 هزار دانشجو دیروز به نمایشگاه مراجعه کردند.

وی ادامه داد: استقبال با توجه به روز نخست بسیار عالی بود، از این رو به دانشجویان توصیه می‌کنم روزهای اول و دوم نمایشگاه که بسیار شلوغ است و برای دوری از ازدحام طی روزهای آینده برای خرید و شارژ بن‌کارت‌ها اقدام کنند.

به گفته علیمردانیان روز گذشته بسیاری از دانشجویان سردرگم بودند و پس از ثبت‌نام در سایت به نمایشگاه آمده و وارد بخش بانک صادرات شدند اما در رسانه‌ها هم اعلام شده بود که دانشجویان پس از ثبت‌نام باید به شعب منتخب اعلام شده بانک صادرات مراجعه کنند و بن‌کارت‌هایشان را تحویل بگیرند سپس به نمایشگاه بیایند، اما متأسفانه بسیاری از مراجعه‌کنندگان در بدو ورود به نمایشگاه با عدم اطلاعات درست از تحویل کارت‌ها در نمایشگاه می‌گفتند در صورتی که این غلط است و اطلاع‌رسانی در این جهت بود که شعب بانک صادرات معرفی شده کارت‌ها را توزیع می‌کنند.

مسئول شعبه بانک صادرات نمایشگاه کتاب اضافه کرد: برای 450 هزار دانشجو بن‌کارت در نظر گرفته شده که تاکنون 350 هزار بن‌کارت تحویل داده شده است. امروز و فردا شعب اعلام شده تا ساعت 18 فعال خواهند بود.

این مقام آگاه در پایان از دریافت بیش از 50 درصد از بن‌کارت‌های دانشجویی در روز نخست خبر داد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها