امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45555
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا قزوه طی حکمی رضا اسماعیلی از شاعران سرشناس، متعهد و انقلابی را به سمت دبیر کنگره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا قزوه طی حکمی رضا اسماعیلی از شاعران سرشناس، متعهد و انقلابی را به سمت دبیر کنگره بزرگداشت طاهره صفارزاده انتخاب کرد.

در این حکم علیرضا قزوه مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری آورده است: یکی از شاعران ارزشمند انقلاب اسلامی که نقشی برجسته در معماری شعر اندیشمند انقلاب داشت و همه آثار و اشعار و ترجمه‌های ایشان در خدمت فرهنگ اسلامی و انقلابی قرار دارد خانم دکتر طاهره صفارزاده است. به پاس زحمات این بانوی گرانقدر، مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری برآن است تا امسال در سالگرد کوچ این شاعر، هنرمند و اندیشمند فقید کنگره بزرگداشت ایشان را با شکوه خاصی برگزار کند.

علیرضا قزوه در بخش دیگری از این حکم آورده است: جمع آوری مقالات، پایان نامه ها و اشعاری که درمورد این شخصیت بزرگ سروده شده است می‌تواند موضوع یک داوری و مسابقه سالم باشد. علاوه بر این اهدای جایزه ادبی طاهره صفارزاده هر سال به یک شاعر زن می‌تواند به ارتقای ادبی شعر متعهد در نزد زنان ایرانی و دیگر فارسی زبانان بیانجامد. بدین لحاظ برای اجرای هر چه بهتراین مهم، جنابعالی را که از شاعران سرشناس و متعهد این مرز و بوم و ازشاگردان آن بانوی بزرگ هستید به سمت دبیری این کنگره انتخاب می‌کنم . امید است با اتکا به خداوند متعال و مدد گرفتن ازخرد جمعی و استفاده از داوران منصف، زمینه برگزاری این برنامه مهم فرهنگی را فراهم آورید .
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها