امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45557
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا قزوه در این حکم آورده است: یکی از وظایف حوزه هنری به عنوان پایگاه دفاع از ارزش‌های هنر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا قزوه در این حکم آورده است: یکی از وظایف حوزه هنری به عنوان پایگاه دفاع از ارزش‌های هنر و ادبیات انقلاب اسلامی تولید کلام و ترانه ی فاخر و متناسب با ارزش‌های انقلاب اسلامی است. امروزه توجه شاعران به این گونه ادبی بیش از هر دوره‌ای خود را به رخ می‌کشد. در این بازار گرم و گاه آشفته، شاهد کلام‌‌هایی نازل و سطحی هستیم.

وی در بخش دیگری از این حکم آورده است: حضور جنابعالی در مرکز آفرینش‌های ادبی به عنوان شاعری آشنا با موازین اصیل شعر انقلاب و میراث گرانسنگ شعر پارسی ما را بر آن داشت تا وظیفه مهم گشایش دفتر «ترانه و سرود» را بر عهده شما بگذاریم تا با برگزاری جلسات آموزشی و تربیت نسل شاعران متعهد و انقلابی، از این هنر فاخر در برابر هجمه های اندیشه‌های سطحی و کم عمق، دفاع کنید. از این رو جنابعالی که از چهره‌های شاخص شعر و ترانه انقلاب هستید به سمت مسئول «دفتر ترانه و سرود» مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری انتخاب می‌شوید. امید است با درایت و کاردانی که در جنابعالی سراغ داریم شاهد شکوفایی روز افزون این نوع ادبی متناسب با ظرفیت‌ها و ظرافت‌های شعر انقلاب باشیم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها