امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45566
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 94
فاطمه آلیا عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: انتخابات شهرداری ...

فاطمه آلیا عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: انتخابات شهرداری تهران نشان داد عناصری از اصلاح‌طلبان که مسئولیتی پیدا کرده‌اند برای انحصارگرایی خیز برداشته‌اند و بی‌رحمانه در مقابل رقبایشان موضع‌گیری و جبهه‌گیری می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح‌کرد: این خیز برداشتن برای انحصارگرایی ویژگی قابل قبولی نیست و در واقع از مصادیق افراط‌گری به شمار می‌رود.

وی یادآورشد: دولت یازدهم با شعار اعتدال روی کار آمد اما باید اعتدال را تبیین کرد؛ بسیاری از بزرگان ما اعتدال را خط ولایت فقیه و خط امام (ره) تعریف و تبیین کردند که همواره با هر نوع افراط و تفریطی مخالفت داشته و فاصله گرفته است.

آلیا با تأکید بر اینکه نظام ما سابقه این افراطی‌گری‌ها را در گذشته مشاهده کرده و  درجریان انتخاب شهردار تهران هم مصداق آن را دیدیم، گفت:دیدم که اصلاح‌طلبان در تلاش هستند تا رأی خود را به عضوی که آزادانه می‌خواست تصمیم بگیرد، تحمیل کنند که این بیانگر مخالفت اصلاح‌طلبان با آزادی و رای آزاد هستند و همیشه به دنبال تحمیل نظر و خواسته‌های خود به دیگران هستند.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه امیدواریم تجربه دیروز عبرتی برای اصلاح طلب‌ها باشد، گفت: نباید گذاشت سرنوشت اعتدال به سرنوشت اصلاحات دچار شود و اینگونه نباشد که هرنوع افراط و تفریطی که در زمان حاکمیت اصلاحات دیدیم مجددا در زمان حاکمیت شعار اعتدال ببینیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها