امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45567
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 55
حجت الاسلام مجتبی ذوالنور کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره فشار اصلاح‌طلبان ...

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره فشار اصلاح‌طلبان به حزب کار جهت اخراج الهه راستگو  صرفاً به دلیل رای به قالیباف اظهار داشت: مسیر اصلاح‌طلبان غالباً با افراط و تفریط همراه بوده است.

ذوالنور فشار جریانات اصلاح‌طلب بر روحانی را خارج از مشی اعتدال عنوان کرد و افزود: سهم‌خواهی از آقای روحانی نوعی، افراط، تمامیت‌خواهی، انحصارطلبی و تسلط آنها نسبت به دولت است.

این کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: نماینده مردم در شورای شهر این حق را دارد که به هرکس که خواست رای بدهد و رای‌اش نیز محترم است اما متاسفانه برخی از اعضای شورای شهر  وی را تحت فشار قرار داده‌اند که این نوعی دیکتاتوری، افراطی‌گری و تمامیت‌خواهی است.

وی با تاکید بر اینکه مردم حرکت‌های افراطی را از حرکت‌های معقول تشخیص می‌دهند گفت: کسانی که برای رای نمایندگان مردم حرمت قائل نیستند باید در رفتار خود تجدید‌نظر کنند.

ذوالنور تلاش برخی اصلاح‌طلبان برای تشکیل فراکسیون اصلاح‌طلبی در شورای شهر تهران را سیاسی‌کاری توصیف کرد و اظهار داشت: اصلاح‌طلبان به برخی اعضای شورای شهر وعده‌هایی را داده‌اند در حالی که مردم توقع دارند شورا به اهداف ذاتی خود بپردازد در حالی که امروز بخش عمده‌ای از فعالیت شورای شهر منحصر به انتخاب شهردار شده است.

این کارشناس مسائل سیاسی شورای شهر را محل خدمت‌رسانی در زمینه‌های عمرانی و شهری عنوان کرد و با اشاره به خائن‌ توصیف کردن راستگو توسط مسجد‌جامعی تصریح کرد: این اظهارات به دور از عقلانیت و انصاف بوده و حق نماینده مردم را تضییع کرده و دیکتاتوری این حضرات به ذائقه مردم خوش نمی‌آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها