امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45573
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نیشابور، محمدحسن زرندی در مراسم کلنگ‌زنی هتل نیشابور گفت: یکی از دغدغه‌های ما در نیشابور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نیشابور، محمدحسن زرندی در مراسم کلنگ‌زنی هتل نیشابور گفت: یکی از دغدغه‌های ما در نیشابور احداث هتل بوده و این مهم بدون زیرساخت‌ها امکان‌‌پذیر نخواهد بود.

وی ادامه داد: همجواری این پروژه با تقاطع غیر همسطح امام رضا(ع) بسیار خوشایند است و امیدواریم بتوانیم 2 پروژه را با هم به بهره‌برداری برسانیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور نیز در این مراسم گفت: نمی‌توانیم با شعار دادن آمار ماندگاری مسافران سطح شهر را بالا ببریم.

اسفندیار جلایری افزود: زیرساخت‌های گردشگری این شهرستان ضعیف است و باید این زیرساخت‌ها را قوی کنیم.

وی گفت: جایگاه واقعی نیشابور بیشتر از این‌ها است و اگر می‌خواهیم شهری پایدار داشته باشیم و جوان ما اشتغال پیدا کند باید تاریخ را حفظ و زیرساخت‌ها را آماده کنیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور با اشاره به این‌که باید زمینه‌ها و تسهیلات را آماده کنیم، ادامه داد: نمی‌گویم حق و حقوقات شهرداری پرداخت نشود ولی گاهی اوقات سخت‌گیری بخش خصوصی مردم را از همکاری منصرف می‌کند.

جلایری با اشاره به اعلام حمایت دستگاه سیاسی از این پروژه، گفت: مدت زمان این پروژه  18 ماه است البته اگر بحث مالی آن تامین شود.
انتهای پیام/2202/م20
برچسب ها:
آخرین اخبار