امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45574
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمد مطیعی سرپرست تامین اجتماعی خراسان جنوبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمد مطیعی سرپرست تامین اجتماعی خراسان جنوبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در اجرای بند 88 قانون بودجه سال 92 کل کشور، قانون بخشودگی جرائم کارفرمایان مشمول قانون تامین اجتماعی اجرا می‎شود.

سرپرست تامین اجتماعی خراسان جنوبی افزود: بر اساس این قانون شرایط لازم به منظور تاییدیه دیون قطعی معوقه سنواتی کارفرمایان واحدهای صنفی، صنعتی و کشاورزی بابت حق بیمه و بیمه بیکاری تا اسفند‌ماه سال گذشته فراهم شده است.

وی ادامه داد: در سطح استان تعداد 7هزار و 300 نفر از کارفرمایان با مبلغی بالغ بر 265 میلیارد ریال دارای بدهی به سازمان تامین اجتماعی هستند که با اجرای این قانون می‌توانند علاوه بر بخشودگی 100 درصدی جرائم به تقویت بیمه‌های اجتماعی و افزایش ضریب امنیت نیروی کار کمک کنند.

سرپرست تامین اجتماعی خراسان جنوبی اذعان داشت: کارکنان تامین اجتماعی در استان مانند گذشته آماده خدمت بی‌منت به بیمه‌شدگان و کارفرمایان هستند.

مطیعی از کارفرمایان دارای بدهی خواست حداکثر تا پایان وقت اداری 19 دی‎ماه سال جاری برای استفاده از تسهیلات این قانون به شعبه تأمین اجتماعی مربوطه مراجعه و از بخشودگی 100 درصدی آن برخوردار شوند.
انتهای پیام/69008/ح20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها