امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45575
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، مهدی سنگی ظهر امروز در نشست ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان دشتستان اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، مهدی سنگی ظهر امروز در نشست ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان دشتستان اظهار داشت: استان بوشهر همیشه در عرصه فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی نقشی فعال و تعیین کننده در منطقه داشته است.

وی خاطرنشان کرد: ساخت خیمه‌گاه حضرت ابوالفضل (ع) از ماموریت‌های فرهنگی مهمی است که مردم استان بوشهر به عهده دارند و باید با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها در این زمینه همت کنند.

عضو هسته مرکزی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر اظهار داشت: جمع‌آوری کمک‌های مردمی یکی از رویکردهایی است که ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر در سال‌های اخیر به آن توجه داشته و در این زمینه نتایج ارزشمندی را شاهد بوده‌ایم.

وی عنوان کرد: توزیع پنج هزار قلک میان دانش‌آموزان استان بوشهر به‌منظور جمع‌آوری کمک خانواده‌های دانش‌آموزان به ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر از اقداماتی است که همزمان با شروع سال تحصیلی شاهد آن خواهیم بود.

این مسئول ادامه داد: قلک‌های توزیع شده میان دانش‌آموزان به‌صورت دائمی در مدارس حضور دارد و فقط وجوه آن‌ها برای انجام ماموریت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات جمع‌آوری می‌شود.

عضو هسته مرکزی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر عنوان کرد: تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا با برنامه‌ریزی دقیق در زمینه جمع‌آوری کمک‌های مردمی بتوانیم اقدامات موثر و مثمر ثمر در بحث بازسازی عتبات عالیات داشته باشیم.

سنگی گفت: اطلاع‌رسانی و تبلیغات در این زمینه مهم‌ترین عامل برای حضور بیشتر مردم در این امر خدا پسندانه است و تمامی رسانه‌ها و افرادی که تریبون در اختیار دارند باید به این مهم توجه داشته باشند.

وی عنوان کرد: متولیان امور فرهنگی و اطلاع‌رسانی می‌توانند راه‌های تبلیغاتی را برای شرکت مردم در این امر شناسایی کنند و در این زمینه برنامه‌ریزی لازم داشته باشند.

بر اساس گزارش فارس، در این نشست حجت‌الاسلام علی علیزاده 100 میلیون ریال به ستاد عتبات عالیات دشتستان اعطا کرد.
انتهای پیام/2452/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها